• Od pondělí 11. září naplno trénují všechny skupiny! Najdete nás na stadionu nebo v tělocvičně ZŠ ČSA :-)

novinky

2. kolo II. ligy žen a mužů v Hranicích. | 14.6.2018

2. kolo II. ligy žen a mužů v Hranicích.

Ve 2. kole startovalo 9. června v Hranicích na Moravě z AKB 11 žen, které získaly 48 bodů. O body se podělily: Kalousová Adéla 12,5 Wagnerová Karolína 11,5 Picmausová Petra 7,25 Jarošková Lenka 5,5 Zlatohlávková Eliška 5,25 Sikorová Natálie 2 Glučová Anna 1,5 Bláhová Michaela a Morská Adéla po 1,25. Dále závodily Seber..... více informací

Kontinentální pohár. Test i s atlety AKB. | 7.6.2018

Kontinentální pohár. Test i s atlety AKB.

Kontinentální pohár "na nečisto" se uskutečnil ve středu 6. června ve Vítkovicích. Za náš klub byli vybráni dva závodníci do týmu Asie a mohou se pochlubit skvělými výkony! Karolína Wágnerová si zlepšila osobní rekord na 300m překážek a svůj běh vyhrála, 3. místo vybojoval Václav Valach na 110m překážek.Náš klub se Kon..... více informací

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA se v Bohumíně opět vydařila. | 1.6.2018

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA se v Bohumíně opět vydařila.

Skvělé počasí, precizní organizace, nový povrch stadionu a 218 závodníků. Další ČOKOLÁDOVÁ TRETRA zastavila v Bohumíně a udělala radost předposledním postupujícím do krajského kola. Výsledky brzy najdete v menu "ke stažení" a také na oficiálních stránkách www.cokoladovatretra.cz.Výsledky: http://online.atletika.cz/vysl..... více informací

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA dnes v Bohumíně. | 31.5.2018

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA dnes v Bohumíně.

Krásné a slunečné počasí a nebo nevyzpytatelné bouřky? Ne, ve čtvrtek 31. května aktéry ČOKOLÁDOVÉ TRETRY v Bohumíně počasí trápit nebude :-) Těšíme se na Vás!Každopádně všem připomínáme: náš stadión je malý, respektujte pokyny pořadatelů a moderátorůprezentace je nutná nejpozději 45´ před oficiálním startem vámi vybra..... více informací

AMIS 2018 za účasti sedmi školek. | 29.5.2018

AMIS 2018 za účasti sedmi školek.

AKTUALIZOVÁNO! Text doplněn o odkaz na TV reportáž TIKu :-)Zúčastnilo se 7 MŠ (zbývající škola v přírodě) a vše jsme stihli ještě před příchodem bouřky, krup a deště... Ostatně jak říká Jarda Kalous, náš dnešní moderátor, "dobrým lidem, přeje dobré počasí" :-)Na stadionu při ZŠ Čs. armády soutěžila stovka dětí a další ..... více informací

Naši dorostenci se předvedli v Břeclavi, v dresu Opavy :-) | 27.5.2018

Naši dorostenci se předvedli v Břeclavi, v dresu Opavy :-)

Čtyři naši atleti, kteří hostují za TJ Sokol Opava v dorosteneckých sotěžích, podali 26. května v Břeclavi pěkné výkony. U děvčat startovala Karolína Wagnerová na 300m přek. a časem 48,19vt. je zatím na 30. místě v ČR. Adéle Kalousová na stejné trati měla čas 52,59vt. U chlapců Václav Valach v běhu na 100m přek. měl ča..... více informací

Běh dětí národním sadem i s atlety AKB. | 24.5.2018

Běh dětí národním sadem i s atlety AKB.

19. května, Štramberk a "Běh dětí Národním sadem". Z AK Bohumín se běhu zúčasnilo 9 dětí, převážně ze skupiny trenérky Nikoly Salamon Josefi, která je doprovázela. Nejúspěšnější byla Eliška Giecková (10), která skončila na 3. místě. Ostatní byli ročník 2007-2008. Zde se nejlépe umístila Amálie Pastrnková, která ze 72 d..... více informací

Bohumín se těší na ČOKOLÁDOVOU TRETRU! | 22.5.2018

Bohumín se těší na ČOKOLÁDOVOU TRETRU!

Poslední ČOKOLÁDOVÁ TRETRA, resp. její základní kolo, se uskuteční ve čtvrtek 31. května na stadionu při ZŠ Čs. armády. První start je naplánován na 16:30, ale stadion bude otevřen již o hodinu dříve. Čeká Vás skvělé sportovní odpoledne :-)"O postup do finále budou bojovat ročníky 2007-2012 na tratích 100, 200 a 300m",..... více informací

1. kolo II. ligy žen a mužů v Olomouci. | 19.5.2018

1. kolo II. ligy žen a mužů v Olomouci.

Tuto informaci musím za výbor AK Bohumín začít pochvalou. Závodů se 19. května zúčastnil nebývalý počet 16 žen a 7 mužů. Mladší žákyně by si z nich měly vzít příklad.Ženy získaly 51 bodů: Picmausová Petra 11, Zlatohlávková Eliška 9, Gebková Aneta a Morská Adéla po 6, Sikorová Natálie 4, Wagnerová Karolína 3,5, Durdilov..... více informací

2. kolo mladších žákyň v Opavě. | 19.5.2018

2. kolo mladších žákyň v Opavě.

10. května byla účast závodnic AK Bohumín mnohem skromnější. Závodily pouze 4 a získaly celkem 18 bodů.Z toho: Solichová Kateřina 10 a Klotková Karolína 8. Dále obětavě závodily Grycmanová Simona a Fulnečková Karolína. Opět je doprovázel trenér Karel Hasník a opět děkujeme :-) více informací

Strana:  |< | << | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >>