• Od pondělí 11. září naplno trénují všechny skupiny! Najdete nás na stadionu nebo v tělocvičně ZŠ ČSA :-)

novinky

VC BOHUMÍNA v atletice už zítra! | 1.10.2019

VC BOHUMÍNA v atletice už zítra!

Půlkulatiny slaví populární Velká cena Bohumína v atletice. Otevřený přebor pro děti i dospělé nabídne už 15. pokračování. Širokou veřejnost, včetně rodin s malými dětmi, pořadatelé zvou ve středu 2. října odpoledne na atletický ovál při základní škole ČSA. Vstup je zdarma. Na programu bude běh na 60 metrů, který dopln..... více informací

Vrcholy žákovských soutěží na dráze. | 27.9.2019

Vrcholy žákovských soutěží na dráze.

Ve dnech 20. - 22. září se uskutečnilo Mistrovství ČR staršího žactva v Kolíně. Mistrem ČR se stal v běhu na 60m Casey Long časem 7,20 vt. a v běhu na 150m skončil ve finále na 6. místě. Eric Trynka se umístil na 7. místě v běhu na 1500m přek. v osobním rekordu 4:55,43 min (z 18 startujících) a Vojtěch Pončík skončil n..... více informací

Rozdělení do tréninkových skupin. | 20.9.2019

Rozdělení do tréninkových skupin.

AKTUALIZOVÁNO 1.10.! V úterý 17. září proběhl poslední náborový den, spojený s talentovými testy. Nyní jsou rozděleny tréninkové skupiny a zbývají nám po přesunech poslední volná místa! Začínáme v týdnu od 23. září :-)Upozorňujeme, že všichni členové AKB by se měli zúčastnit VC Bohumína v atletice, která se uskuteční v..... více informací

Náborové dny do Atletického klubu Bohumín | 28.8.2019

Náborové dny do Atletického klubu Bohumín

Atletický klub Bohumín, z.s. pořádá ve dnech 12. a 17. září 2019 v době od 16,00 - 17,30 hodin nábor nových členů. Jedná se o děvčata a chlapce, r. 2013 a starší, kteří chtějí soutěžit a jezdit na závody. Akce proběhne na stadionu při ZŠ Čs. armády v Bohumíně a stávající členové přijdou v tu dobu potvrdit, že chtějí dá..... více informací

4. kolo II. ligy žen a mužů, Vítkovice. | 26.8.2019

4. kolo II. ligy žen a mužů, Vítkovice.

V neděli 25. srpna na soutěži žen nás reprezentovalo osm atletek, které získaly 61 bodů (nejvíce ze všech kol). Podělily se o ně: Hana Holaňová 18, Karolína Wagnerová 16,75 Glučová Anna 7,75 Morská Adéla 7, Klotková Karolína 6, Sikorová Natálie 3,75 a Jarošková Lenka 1,75. I přes snahu nebodovala Karolína Fulnečková, k..... více informací

VC Bohumína v atletice ve středu 2. října. | 20.8.2019

VC Bohumína v atletice ve středu 2. října.

Základní informace k připravovanému - již 15. ročníku - Otevřeného přeboru AK Bohumín a VC Bohumína v běhu na 60m, který opět doplní skok o tyči a běh na 200m jsou zde. Poslední letošní závod na dráze se uskuteční ve středu 2. října a registrovat se můžete on-line do pondělí 30. 9. (do 12:00 v menu "registrace") a nebo..... více informací

MČR dorostenců a juniorů, Olomouc. | 2.7.2019

MČR dorostenců a juniorů, Olomouc.

Za náš oddíl se kvalifikovalo šest závodníků (což je krásný počet), takže si mohli poslední červnový týden sportovně užít v Olomouci (28.-30.6.). Junior Valach Václav obsadil pěkné 6. místo v běhu na 400m přek., juniorka Šotková Krystyna 7. místo v běhu na 3000m přek. a juniorská štafeta 4x100m 6. místo ve složení Siko..... více informací

Olympiáda dětí a mládeže, Liberecký kraj. | 27.6.2019

Olympiáda dětí a mládeže, Liberecký kraj.

Mezi reprezentanty Moravskoslezského kraje se začlenil v atletice také člen našeho AKB, starší žák Casey Long (r. 2004). Startoval v bězích na 60 m a 300 m. V obou se probojoval do finále a vylepšil si své osobní rekordy: 60m za 7,16 s a 300m za 36,44 s. Momentálně je mezi nejlepšími v letošních statistikách v ČR na 60..... více informací

3. kolo II. ligy žen a mužů, Šumperk. | 25.6.2019

3. kolo II. ligy žen a mužů, Šumperk.

Tentokrát byla výprava atletů AK Bohumín úspěšná!Děvčata získala svůj rekordní počet bodů 59. Poděllily se o ně Šotková Krystyna 11,25 Glučová Anna a Wagnerová Karolína po 11, Klotková Karolína 8,25 Solichová Kateřina 6,25 Sikorová Natálie 6, Jarošková Lenka 3, Ohryzková Barbora 1,25 a Morská Adéla 1 bod. Počet bodů by..... více informací

Krajský přebor st. žáků, Třinec. | 20.6.2019

Krajský přebor st. žáků, Třinec.

Úterý 18. června bylo vyhrazeno pro krajský přebor starších žáků a žákyň v Třinci. Tohoto závodu se zúčastnilo 7 atletů AKB. Starší žáci a žákyně se nenechali mladšími zahanbit a také dovezli domů 7 cenných kovů! Nejlépe se umístil - jak už bývá zvykem - Casey Long, který jen testoval formu před olympijskými hrami mlád..... více informací

Strana:  |< | << | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >>