AKTUALIZOVÁNO! Škola ZŠ ČSA nám dnes (15.9.) posunula pondělní tréninky o 30 min. dozadu. Poznačte si proto správné časy. Děkujeme.
První tréninky nás čekají od pondělí 18. září a níže Vám přinášíme dny, časy a rozdělení do tréninkových skupin.
Každá skupina má svou maximální kapacitu a po jejím naplnění bude příjem dětí zastaven (např. skupina A má k dnešnímu dni posledních 5 volných míst, do celkového počtu 24).
Nejmenší děti a nováčci (A1), mají trénink 1x týdně (středa 16:00-17:00) a platí sníženou sazbu 1 500,- Kč.
Pro ostatní platí klubová platba 2 000,- Kč.
Děkujeme Vám, že nejpozději na prvním tréninku odevzdáte "Přihlášku člena AKB" a že uhradíte předepsanou klubovou platbu do 27. října 2017. Více informací na každém z tréninků.
SKUPINA A1 (2010-2011), Lucka Černochová a Lenka Ptáková
STŘEDA 16:00-17:00
Vojtěch MICHÁLEK, Eliška VAVŘÍČKOVÁ, Adam ZÁVADSKÝ, Jiří DANIEL, Vojtěch Novák, Martin VEJO, Petr PAŠÍK, Matěj ČECHÁČEK, Richard ŠTĚRBA, Michaela PAVLOVÁ, Lukáš MATULKA
SKUPINA A2 (2010-2011), Lucka Černochová a Lenka Ptáková
PONDĚLÍ 15:30-16:30, STŘEDA 16:00-17:00
Mikuláš DOČKAL, Lucie LOCHMANOVÁ, Zuzana ŠTĚRBOVÁ, Přemysl ZDAŘIL, Marie STOŠKOVÁ, Adéla STOŠKOVÁ, Barbora BACÍKOVÁ, Vendula JADRNÍČKOVÁ
SKUPINA B (2004-2005), Karel Hasník a Michal Stuchlík
ÚTERÝ 15:00-16:00 a ČTVRTEK 17:00-18:00
Simona GRYCMANOVÁ ,Barbora OHRYZKOVÁ, Kamila TCHURZOVÁ ,Václav DANIŠ, Karolína FULNEČKOVÁ, Klára DZIALOVÁ, Aneta GEBKOVÁ, Lucie GRYCMANOVÁ, Eva KASANOVÁ, Long CASEY, Martin MIRGA, Nikola NEMTUDOVÁ, Zuzana POHLOVÁ, František BASISTA, Michaela BLÁHOVÁ, Bára KOŘENKOVÁ, Barbora ČEPČOVÁ, Nela BALONOVÁ, Tereza UHERKOVÁ
SKUPINA C (2007-2009), Michaela Morcinková
PONDĚLÍ 16:30-17:30 a ČTVRTEK 16:00-17:00
Nela BERNATÍKOVÁ, Kristýna ANDREJOVSKÁ, Tomáš ČEPELÁK, Eliška GIECKOVÁ, Karel KOČÁREK, Jan KOŠINÁR, Martin MARCOL, Eliška POHLOVÁ, Václav TROMBALA, Michal PAŠÍK, Adam LECIÁN,Petra VITOVSKÁ, Kristýna FERSTELOVÁ, Eliáš SALAMON
SKUPINA D (2006-2008), Nikol Salamon Josefi
ÚTERÝ 16:00-17:00 a ČTVRTEK 15:00-16:00
Amálie PASTRNKOVÁ, Viktorie BERNATÍKOVÁ, Anežka HÁJKOVÁ, Tereza HOLOMKOVÁ, Natálie Marie KRULOVÁ, Zoe Šarlota SRNIČKOVÁ, Adéla HEINRICHOVÁ, Adam NOWAK, Lucie ŠIMEČKOVÁ, Ondřej Jan VOLNÝ, Martina HOLAŇOVÁ, Vojtěch FIALA, Jan URBANEK
SKUPINA E (2003 a starší), Jakub Holek a Jan Macura
PONDĚLÍ 17:30-19:00 a STŘEDA 17:00-18:30
Anna GLUČOVÁ, Lenka JAROŠKOVÁ, Kateřina KAJZAROVÁ, Adéla KALOUSOVÁ, Jan PALÁŠ, Agáta SEBEROVÁ, Markéta SIKOROVÁ, Václav VALACH, Karolina Wagnerová, Roman BLASCHKO
(poslední aktualizace seznamu 18. září 2017, 10:00 / změny vyhrazeny!).
Vyhledávání
atletika pro děti
pozvánka
STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA
přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let
anketa
Těším se na obnovené tréninky od 11. září
ano
38.59 %
ne
30.8 %
letos začnu
30.6 %
Počet hlasujících: 3529