menu

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Už se po prázdninách nemůžu dočkat tréninku...

ano
 33.76 %
ne
 33.12 %
nevím..
 33.12 %

Počet hlasujících: 474

vyhledávání


Vyhledat text:



Český běh žen

Rekordy

Klubové rekordy (mladší a starší žáci). | 10.1.2012

ATLETICKÉ REKORDY AK BOHUMÍN K 31.12.2011

STARŠÍ ŽÁCI
50m:
Pavel Trach (78) / 6,66 s (Ostrava 06.02.1993)
60m: Tomáš Jendrzejas (74) / 7,3 s (Třinec 11.09.1988)
100m: Ondřej Veselý (74) / 11,8 s (Šumperk 04.10.1988)
150m: Ondřej Veselý (74) / 17,4 s (Třinec 11.09.1988)
200m: Ondřej Veselý (74) / 23,22 s (Ostrava 20.05.1989)
300m: Ondřej Veselý (74) / 37,6 s (Třinec 19.06.1988)
400m: Ondřej Veselý (74) / 50,51 s * (Ostrava 09.07.1989) *rekord ČSSR
800m:
 Lukáš Halaj (92) / 2:03,33 min. (Liberec 06.10.2007)
1000m: Ondřej Kratochvíl (93) / 2:55,26 min. (Havířov 20.06.2008)
1500m: Lukáš Halaj (92) / 4:33,50 min. (Frýdek - Místek 31.05.2007)
3000m: Lukáš Halaj (92) / 11:26,7 min. (Karviná 17.09.2006)
60m př.: Tomáš Friedel (92) / 8,72 s. (Ostrava 15.12.2007)
100m př.:  Tomáš Friedel (92) / 14,34 s (Ústí nad Labem 21.06.2007)
200m př.: Jiří Salamon (83) / 27,71 s (Plzeò 05.07.1998)
1500m př.: David Plasgura (92) / 4:58,15 min. (Liberec 06.10.2007)
chůze 3000 m: Ondřej Chylek (93) / 16:08.02 min (Olomouc 20.9.2008)
skok vysoký: Karel Dorociák (92) / 189 cm (Třebíč 22.09.2007)
skok daleký: Ladislav Svoboda (92) / 626 cm (Ústí nad Labem 21.06.2007)
skok o tyči:  Michal Stuchlík (93) / 386 cm (Třinec 15.09.2008)
vrh koulí: Jiří Salamon (83) / 13,96 cm (Opava 28.05.1998)
hod diskem: Ladislav Svoboda (92) / 42,28 cm (Ostrava 16.10.2007)
hod oštěpem: Jiří Salamon (83) / 47,48cm (Třinec 11.10.1998)
hod kladivem: Tomáš Stolarczyk (89) / 29,82cm (Třinec 02.09.2004)
7-boj (hala)  Michal Stuchlík (93) / 3680 b. (Praha 09.02.2009)
8-boj: Zbyněk Válka (89) / 3939 b. (Třinec 13.-14.5.2005)
9-boj: Jiří Salamon (83) / 5015 b. (Třinec 29.-30.5.1998)
10-boj: Jiří Salamon (89) / 5252 b. (Třinec 10.-11.10.1998)
4x60m: Kocsmaros, Jendrzejas, Chytílek, Veselý (74) / 29,02s. (Ostrava 25.09.1988)
3x300m: Svoboda, Friedel, Halaj (92) / 1:59,53 min (Břeclav 16.09.2007)

MLADŠÍ ŽÁCI:
50m:
Ladislav Svoboda (92) / 6,94 s (Krnov 18.11.2005)
60m: Martin Perutka (95) / 8,09 s (Frýdek-Místek 04.09.2008)
150m: Martin Perutka (95) / 19,07 s (Frýdek-Místek 04.09.2008)
300m: Martin Perutka (95) / 40,69 s (Frýdek-Místek 04.09.2005)
800m: Martin Perutka (95) / 2:11,28 min (Opava 08.09.2008)
1000m: Martin Perutka (95) / 3:17,04 min (Ostrava 24.02.2008)
1500m: Martin Perutka (95) / 4:55,17min (Frýdek-Místek 13.05.2008)
60m př.: Martin Perutka (95) / 9,66 s (Brno 20.09.2008)
skok vysoký: Ladislav Svoboda (92) / 166 cm (Havířov 23.05.2005)
skok daleký: Ladislav Svoboda (92) / 522 cm (Třinec 14.05.2005)
skok o tyči: Martin Perutka (95) / 210 cm (Třinec 05.06.2008)
vrh koulí: Tomáš Friedel (92) / 11,65 m (Frýdek Místek 18.09.2005) 
hod míčkem: Martin Perutka (95) / 58,35 m (Třinec 18.05.2008) 
5-ti boj: Martin Perutka (95) / 2429 b. (Třinec 12.10.2008)
4x60m: Svoboda, Friedel, Cívela, Poštulka (92) / 32,3 s. (Havířov 23.05.2005)

[ov, Gimany, zv]

Klubové rekordy (přípravka,mladší a starší žákyně). | 31.12.2011

Atletická přípravka rekordy k 3. březnu 2011:

Disciplína – Výkon – Jméno - Ročník
Hod medicinbalem - 7,5 m - Gajdošík Krištof – 1999
Slalomový běh - 9,3 s - Gajdošík Krištof           - 1999
Hod oštěpem - 20,5 m - Kocsis Stanislav – 2000
Smíšek Adam – 2000
Běh přes žebřík - 8,1 s - Gajdošík Krištof – 1999
Skok z místa - 175 cm - Kajzarová Kateřina – 2001
Přeskoky na žíněnce - 3,2 s - Gajdošík Krištof – 1998
Šopík Adam – 2002
Překážkový běh - 9,8 s - Gajdošík Krištof - 1999
Hod medicinbalem - 5 m - Wodecki Jakub – 2003
Slalomový běh - 10,4 - Babicz Karel – 2004
Vančík Filip – 2005
Hod oštěpem - 11 m - Nemtudová Nikola – 2003
Běh přes žebřík - 8,8 s - Skotnica David - 2003
Daniš Václav – 2004
Skok z místa - 160 cm - Miczko Jan – 2004
Juchelková Viktorie – 2003
Přeskoky na žíněnce - 4 s - Klepek Matyáš – 2004
Miczko Jan – 2004
Překážkový běh - 10,4 s - Trynka Eric - 2004

ATLETICKÉ REKORDY AK BOHUMÍN K 31.12.2010:

STARŠÍ ŽÁKYNÌ
50m:
 Martina Fiedorová (92) / 7,30 s (Krnov 19.11.2005)
60m: Ivana Čilíková (68) / 7,9 s (Ostrava 04.07.1981)
150m: Ivana Čilíková (68) / 19,6 s (Ostrava 04.07.1981)
300m: Jana Přibylová (68) a Ivana Veselá (79) / 43,5 s (Praha 20.09.1983, Třinec 27.06.1993)
800m: Ivana Veselá (79) / 2:34,7 s (Ostrava 06.02.1993)
1500m: ?
60m přek.: Aneta Kvíčalová (91) / 10,41 s (Ostrava 06.12.2006)
100m přek.:  Radka Burdová (92) / 17,14 s (Třinec 05.06.2007)
200m přek.: Radka Burdová (92) / 32,36 s (Frýdek-Místek 17.05.2007)
4x60m: Brzusková, Urbančíková, Fiedorová, Němcová / 34.79 s (Opava 01.06.2005)
3x300m: Šrámková, Pieklová, Veselá / 2:14,7 s (Prostějov 13.06.1993)
skok vysoký: Ivana Čilíková (68) / 154 cm (Třinec 16.06.1981)
skok daleký: Radka Burdová (92) / 432 cm (Ostrava 10.01.2007)
skok o tyči: ?
vrh koulí:  Kateřina Bukovčanová (92) / 9,81 m (Frýdek-Místek 15.05.2007)
hod diskem: Sabina Bílková (92) / 24,08 m (Frýdek-Místek 04.09.2007)
hod oštěpem: Kateřina Koudelková (87) / 27,50 m (Frýdek Místek 28.05.2002)
hod kladivem: Michaela Válková (94) 22,37 m (Třinec 05.06.2008)
7-mi boj: Radka Burdová (92) / 2697b. (Olomouc 06.07.2006)

MLADŠÍ ŽÁKYNÌ
50m:
Ivana Čilíková (68) / 6,9s.* (Ostrava 08.12.1980) * rekord ČSSR
60m: Ivana Čiliková (68) / 8,2s. (Hranice na Moravě 19.05.1980)
150m: Martina Fiedorová (92) / 20,7 s (Frýdek Místek 08.05.2005)
300m: Ivana Čilíková (68) / 45,2 s (Nový Jičín 06.05.1980)
800m: Radka Burdová (92) / 2:37,17 min (Ostrava 29.05.2005)
1000m: Halajová Lucie (95) / (Bohumín 08.10.2008)
1500m: Halajová Lucie (95) / 5:37,22 min (Opava 19.06.2007)
60m přek.: Hana Wrožynová (95) / 10,95 s (Třinec 12.10.2008)
chůze 3000 m: Halajová Lucie (95) 19:24 min (Opava 13.05.2008)
4x60m: Bílková, Bukovčanová, Fiedorová, Němcová / 35,55 s (Frýdek Místek 19.05.2005)
skok vysoký: Barbora Dobrovolná (94) / 149cm (Třinec 01.12.2007)
skok daleký: Lucie Černochová (94) / 442 cm (Frýdek-Místek 23.09.2007)
skok o tyči: Perutková Kateřina (95) / 220 cm (Frýdek-Místek 04.09.2008) 
vrh koulí: Kateřina Bukovčanová (92) / 9,39 m (Frýdek-Místek 08.09.2005)
hod míčkem: Kateřina Zacharová (92) / 48,33 m (Frýdek-Místek 23.09.2007)
5-ti boj: Tereza Kalichová (95) / 2287 bodů (Třinec 18.05.2008)
tyč: Kateřina Perutková (--) / 220cm (04.09.2009, Frýdek-Místek)

[ov]

Absolutní rekordy atletů z Bohumína. | 25.11.2011

PRO ZAJÍMAVOST nejlepší dosažené výsledky závodníků z Bohumína vůbec. 
(hostování, přestup, mezinárodní soutěže apod.).

MUŽI
100m:
110m přek.:
200m:
400m:
800m:
1000m:
1500m:
3000m:
3000m přek.:
5000m:
10000m:
maratón:
4x100m:
4x400m:
skok daleký:
skok vysoký:
skok o tyči:
vrh koulí:
hod kladivem:
desetiboj:

ŽENY

Připravuje se...

VETERÁNI

Připravuje se...

[ov]

Klubové rekordy (dorostenci) | 31.1.2011

ATLETICKÉ REKORDY AK BOHUMÍN K 29.2.2011:

DOROSTENCI
60m: Ondřej Veselý (74) ?
100m: Ondřej Veselý (74) ?
200m: Ondřej Veselý (74) ?
400m: Ondřej Veselý (74) ?
800m: Lukáš Halaj (92) / 1:55.05 min (Praha 21.06.2008)
1000m: Lukáš Halaj (92) / 2:37,5 min (Bohumín 08.10.2008)
1500m: Lukáš Halaj (92) / 4:16.23 min (Břeclav 27.09.2008)
60m přek.: Tomáš Friedel  (92) / 9,13 s (Ostrava 20.01.2008)
110m přek.:  Tomáš Friedel  (92) / 16,66  s (Břeclav 27.09.2008)
300m přek.:  Tomáš Friedel  (92) / 43,71  s (Olomouc 25.05.2008)
skok vysoký: Ladislav Svoboda (92) / 190 cm (Ostrava 24.01.2008)
skok daleký: Ladislav Svoboda (92) /  598 cm (Ostrava 20.01.2008)
skok o tyči: Michal Stuchlík (93) / 405 cm (Praha 14.02.2009)
vrh koulí (5kg):  Karel Dorociák (92)/ 12,10 m (Třinec 17.05.2008)
hod diskem (1,5kg): Dominik Wrožyna (91) 31,28 m (Opava 28.08.2007)
hod oštěpem (700g): Jan Kaplarčík (90) / 50,63 m (Kladno 23.6.2007)
hod kladivem (5kg): Dominik Wrožyna (91) 33,81 m (Opava 28.08.2007)
7-boj h: Michal Stuchlík (93) 4081 b. (Praha 7. a 8.2.2009)
10-boj: Jiří Salamon ?
5000m chůze: Ondřej Chylek (93) 29:13,43 min (Praha 9.2.2009)

[Gimany,zv]


Strana:  1

partneři klubu

tabulky

II. liga mužů po 4. kolech:

  • 1| SSK Vítkovice 40  (1076b)
  • 2| TJ Šumperk 29  (510b)
  • 3| SK Hranice 29  (454b)
  • 4| AK Olomouc"B" 28  (443b)
  • 5| AK Šternberk 29  (432b)
  • 6| AC Prostějov 20  (249b)
  • 7| SK Přerov 18  (199b)
  • 8| Jäkl Karviná 12  (186b)
  • 9| Slezan Frýdek-Místek 9  (111b)
  • 10| AK Bohumín 6  (82b)

Starší žákyně po 3. kole:

  • 1| SSK Vítkovice   (168b)
  • 2| Sokol Opava  (161b)
  • 3| TJ Slezan F-M   (153b)
  • 4| TJ Poruba   (137b)
  • 5| TŽ Třinec   (34b)
  • 6| AKEZ Kopřivnice   (28b)
  • 7| TJ Jäkl Karviná   (18b)
  • 8| Sokol Opava  (15b)
  • 9| AK Bohumín   (14b)
  • 10| Start Havířov   (5b)
  • 11|   (0b)

Mladší žákyně po 3.kole:

  • 1| TJ Poruba  (246b)
  • 2| AKEZ Kopřivnice  (79b)
  • 3| TŽ Třinec  (74b)
  • 4| SSK Vítkovice   (67b)
  • 5| Sokol Opava  (60b)
  • 6| TJ Val.Meziříčí  (57b)
  • 7| Slezan Frýdek-Místek  (32b)
  • 8| Sokol Hošťálkovice  (16b)
  • 9| Start Havířov  (13b)
  • 10| Slezan Opava  (9b)
  • 11| SSK Vítkovice B  (8b)
  • 12| TJ Poruba B  (5b)
  • 13| AK Bohumín  (3b)
  • 14| Sokol Opava B  (1b)

nejčtenější články

facebook