menu

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Budeš chodit o letních prázdninách trénovat?

ano
 33.39 %
ne
 32.8 %
nevím..
 33.81 %

Počet hlasujících: 1890

vyhledávání


Vyhledat text:



Český běh žen

Tréninky

Tréninkové skupiny, dny a časy | 21.9.2016

Skupina A: Lucie Černochová a Lenka Ptáková / úterý 15:00 - 16:00
Šnoblová Stela, Fric Marek, Orszulík Jiří, Zdařil Přemysl, Novák Vojtěch, Palková Velérie, Lochmanová Lucie, Szabo Nelly Elizabeth, Dočkal Mikuláš, Wybraniec Patrik, Blaschko Robin, Stareček Michael, Pietrasz Natálie, Tomalová Klára, Kučová Ester, Štěrbová Zuzana, Boušková Nella, Bacíková Barbora, Moravcová Marie, Anastazovská Sofie, Hladíková Natálie, Kolečková Sabina, Bialková Klára, Mohwald Nicolo, Nováková Adéla, Pietrasz Oliver, Salamon Eliáš, Ucháčová Viktorie 

Skupina B1 a B2: Míša Morcinková a Nikol Salamon Josefi / pondělí 15:30 - 16:30, středa 15:00 - 16:00
B1 Giecková Eliška, Hlozák Šimon, Trombala Václav, Kolebačová Daniela, Palka Tobiáš, Pacher Šimon, Pašík Michal, Lecián Adam, Medviďová Klára, Fertoová Renáta, Bajdová Markéta, Balogová Natálie, Štěpánek Michal
B2 Bártová Eliška, Bártová Hana, Kolář Miroslav, Srníčková Zoe Šarlota, Šimečková Lucie, Nowak Adam, Molatová Jessica, Vítek Šimon, Hájková Anežka, Heinrichová Adéla, Balogová Alžběta Penka, Čepelák Tomáš

Skupina C: Sandra Sobotová / pondělí 16:30 - 17:30, středa 16:00 - 17:00
Rybová Johana, Holomková Tereza, Hejnová Karolína, Košinár Jan, Strzondala Daniel, Volný Ondřej Jan, Piszczek Jakub, Stuš Vojtěch, Marcol Martin, Kočárek Karel, Urbánek Jan, Krulová Natálie 

Skupina D: Karel Hasník, Nikol Světlíková, Michal Stuchlík / pondělí 17:00 - 18:30, středa 16:30 – 18:00
Solichová Kateřina, Dzialová Klára, Majerčíková Monika, Peter Josef, Peter Luděk, Pohlová Zuzana, Stanieková Klára, Grumannová Martina, Kasanová Eva, Blaschko Roman, Grycmanová Lucie, Long Kasey, Brunclíková Adéla, Fluderová Laura, Gebková Aneta, Držiaková Daniela, Lindovský Jakub, Glučová Anna, Nemtudová Nikola, Jarošková Lenka, Bártová Markéta, Kajzarová Kateřina, Sikorová Markéta, Tomášek Jan, Mirga Martin, Morská Adéla, Bébar Théo, Olszowská Klára, Dlugoš Daniel, Chudíček Tobiáš, Kalousová Adéla, Fulnečková Karolína
(tréninky probíhají za každého počasí!)

Skupina E: Michal Perutka / pondělí 18:30 - 19:30
Kozubek Jakub, Palaš Jan, Volná Veronika, Janíková Petra, Wágnerová Karolína, Vachtarčíková Markéta, Smíšek Adam, Šebesta Filip, Masná Adéla

[ov]

Klubové platby | 2.9.2016

Valná hromada AK Bohumín, z.s. ustanovila pro sezonu 2016-2017 (potažmo školní rok 2016 - 2017) jednorázovou klubovou platbu člena ve výši 1 500,- Kč, pro členy nad 18 let, která je splatná do 27. 10. 2016.

Členové atletické přípravky a žáci, hradí pro toto období 10x150,- Kč tj. 1 500,- Kč (max. ve dvou splátkách). Tito jsou po uhrazení zároveň pojištěni proti úrazu apod.  

Tuto platbu můžete provést:

- převodem na účet www.ak-bohumin.cz/kontakt/ (nezapomeňte uvést jméno plátce)
- v hotovosti u trenéra

Po zaplacení tohoto příspěvku každý člen získává:
- trenéra a zařazení do tréninkové skupiny
- možnost zdarma využívat veškeré klubové vybavení
- hrazeno cestovné a startovné na soutěži družstev
- hrazeno cestovné a startovné na mistrovské svazové soutěže jednotlivců
- klubové triko pro sezonu 2016/2017
- volný přístup do tréninkových prostor (hřiště, tělocvična)

Další...*
- možnost získat příspěvek na soustředění (vzdělávání trenérů apod.)
- možnost proplacení cestovného a startovného na dalších závodech, exhibicích apod.
- možnost uhradit ubytování v případech, kdy je to nezbytné (M ČR apod.)
- možnost získat po splnění výkonnostních kritérií příspěvek na sportovní vybavení
* rozhoduje VV

V případě neuhrazení, nemá závodník nárok na žádnou z výše uvedených výhod a veškeré náklady spojené s účastí na závodech (trénincích apod.) jsou jen v jeho režii. Bez uhrazení těchto nákladů nebude závodník nominován k závodům.
Aktuální soupisky a seznam bude zveřejòen před začátkem soutěží. 

[ov]

Veřejnost. | 4.9.2015

Od dubna do října budou hodiny pro veřejnost v těchto časech:
pondělí 16:30 - 18:00
čtvrtek 16:30 - 18:00
sobota 09:30 - 11:30

Po dohodě s vedením školy si můžete stadion také pronajmout pro své akce.
Info na tel.: 737 286 816. 

[ov]


Strana:  1

partneři klubu

tabulky

II. liga mužů po 2. kole:

  • 1| SSK Vítkovice  (556b)
  • 2| SK Hranice   (245b)
  • 3| TJ Šumperk  (213b)
  • 4| AK Šternberk  (212b)
  • 5| AK Olomouc  (204b)
  • 6| AC Prostějov  (129b)
  • 7| SK Přerov  (128b)
  • 8| Jäkl Karviná  (106b)
  • 9| Slezan Frýdek-Místek  (57b)
  • 10| AK Bohumín  (39b)
  • 11| AK Poruba  (7b)

Starší žákyně po 1. kole:

  • 1| SSK Vítkovice   (168b)
  • 2| Sokol Opava  (161b)
  • 3| TJ Slezan F-M   (153b)
  • 4| TJ Poruba   (137b)
  • 5| TŽ Třinec   (34b)
  • 6| AKEZ Kopřivnice   (28b)
  • 7| TJ Jäkl Karviná   (18b)
  • 8| Sokol Opava  (15b)
  • 9| AK Bohumín   (14b)
  • 10| Start Havířov   (5b)
  • 11|   (0b)

Mladší žákyně po 1.kole:

  • 1| TJ Poruba  (246b)
  • 2| AKEZ Kopřivnice  (79b)
  • 3| TŽ Třinec  (74b)
  • 4| SSK Vítkovice   (67b)
  • 5| Sokol Opava  (60b)
  • 6| TJ Val.Meziříčí  (57b)
  • 7| Slezan Frýdek-Místek  (32b)
  • 8| Sokol Hošťálkovice  (16b)
  • 9| Start Havířov  (13b)
  • 10| Slezan Opava  (9b)
  • 11| SSK Vítkovice B  (8b)
  • 12| TJ Poruba B  (5b)
  • 13| AK Bohumín  (3b)
  • 14| Sokol Opava B  (1b)

nejčtenější články

facebook