menu

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Budeš chodit o letních prázdninách trénovat?

ano
 33.39 %
ne
 32.8 %
nevím..
 33.81 %

Počet hlasujících: 1890

vyhledávání


Vyhledat text:



Český běh žen

Závody

Otevřený přebor AKB a VC Bohumína | 10.12.2016

13. ročník - Otevřený přebor AKB a Velká cena Bohumína se uskuteční 5. října 2017 na stadionu při ZŠ Čs. armády od 16:00.
Je připravena trať 60m pro děti, žáky i dospělé + skok o tyči. Těšit se můžete na ceny i finanční odměny :-)
On-line registrace je již zahájena (v menu "registrace")

Propozice zde www.ak-bohumin.cz/ke-stazeni/

Časový program:

15:00 zahájení prezentace
16:00 zahájení závodů

16:05 rodiče s dětmi do 4 let, 60m (r. 2014 a mladší - odděleně)
16:15 skok o tyči
16:20 60m žáci a žákyně (r. 2013 - 2012)
16:35 60m žáci a žákyně (r. 2011 - 2010 - 2009)
16:50 60m ženy - rozběhy
16:55 60m muži - rozběhy
17:00 60m žáci a žákyně (r. 2008 - 2007)
17:20 60m ml. žáci a žákyně (r. 2006 - 2005)
17:35 60m st. žáci a žákyně (r. 2004 - 2003)
18:00 finále 60m ŽENY / MUŽI - VC Bohumína

vyhlášení výsledků bude probíhat průběžně...   

[ov]

Běh ulicemi města Bohumín, 21. ročník | 26.11.2016

Populární závody na náměstí TGM (21. ročník), proběhnou v pondělí 8. května 2017.
První start v 10:00, ukončení ve 12:30.
Propozice připravujeme... www.ak-bohumin.cz/ke-stazeni/

[ov]

Čokoládová tretra | 23.2.2016

Počtvrté se v Bohumíně uskuteční regionální kolo Čokoládové tretry. 
Středa 10. května 2017, na stadionu při ZŠ Čs. armády, od 16:30.
Vce zde www.ak-bohumin.cz/ke-stazeni/

[ov]

Termínová listina. | 2.1.2014

Oficiální a aktuální termínovou listinu naleznete na http://online.atletika.cz/kalendar.aspx

[ov]


Strana:  1

partneři klubu

tabulky

II. liga mužů po 2. kole:

  • 1| SSK Vítkovice  (556b)
  • 2| SK Hranice   (245b)
  • 3| TJ Šumperk  (213b)
  • 4| AK Šternberk  (212b)
  • 5| AK Olomouc  (204b)
  • 6| AC Prostějov  (129b)
  • 7| SK Přerov  (128b)
  • 8| Jäkl Karviná  (106b)
  • 9| Slezan Frýdek-Místek  (57b)
  • 10| AK Bohumín  (39b)
  • 11| AK Poruba  (7b)

Starší žákyně po 1. kole:

  • 1| SSK Vítkovice   (168b)
  • 2| Sokol Opava  (161b)
  • 3| TJ Slezan F-M   (153b)
  • 4| TJ Poruba   (137b)
  • 5| TŽ Třinec   (34b)
  • 6| AKEZ Kopřivnice   (28b)
  • 7| TJ Jäkl Karviná   (18b)
  • 8| Sokol Opava  (15b)
  • 9| AK Bohumín   (14b)
  • 10| Start Havířov   (5b)
  • 11|   (0b)

Mladší žákyně po 1.kole:

  • 1| TJ Poruba  (246b)
  • 2| AKEZ Kopřivnice  (79b)
  • 3| TŽ Třinec  (74b)
  • 4| SSK Vítkovice   (67b)
  • 5| Sokol Opava  (60b)
  • 6| TJ Val.Meziříčí  (57b)
  • 7| Slezan Frýdek-Místek  (32b)
  • 8| Sokol Hošťálkovice  (16b)
  • 9| Start Havířov  (13b)
  • 10| Slezan Opava  (9b)
  • 11| SSK Vítkovice B  (8b)
  • 12| TJ Poruba B  (5b)
  • 13| AK Bohumín  (3b)
  • 14| Sokol Opava B  (1b)

nejčtenější články

facebook