menu

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Už se po prázdninách nemůžu dočkat tréninku...

ano
 33.76 %
ne
 33.12 %
nevím..
 33.12 %

Počet hlasujících: 474

vyhledávání


Vyhledat text:



Český běh žen

Závody

Otevřený přebor AKB a VC Bohumína | 10.10.2017

14. ročník - Otevřený přebor AKB a Velká cena Bohumína se uskuteční 4. října 2018 na stadionu při ZŠ Čs. armády od 16:00.
Je připravena trať 60m pro děti, žáky i dospělé + skok o tyči. Těšit se můžete na ceny i finanční odměny :-)
On-line registrace je již zahájena (v menu "registrace")

Propozice zde www.ak-bohumin.cz/ke-stazeni/

Časový program:

15:00 zahájení prezentace
16:00 zahájení závodů

16:05 rodiče s dětmi do 4 let, 60m (r. 2014 a mladší - odděleně)
16:15 skok o tyči muži a ženy
16:20 60m žáci a žákyně (r. 2013 - 2012)
16:35 60m žáci a žákyně (r. 2011 - 2010 - 2009)
16:50 60m ženy - rozběhy
16:55 60m muži - rozběhy
17:00 60m žáci a žákyně (r. 2008 - 2007)
17:20 60m ml. žáci a žákyně (r. 2006 - 2005)
17:35 60m st. žáci a žákyně (r. 2004 - 2003)
18:00 finále 60m ŽENY / MUŽI - VC Bohumína

vyhlášení výsledků bude probíhat průběžně...   

[ov]

Běh ulicemi města Bohumín, 22. ročník | 10.10.2017

Populární závody na náměstí TGM (22. ročník), proběhnou v úterý 8. května 2018.
První start v 10:00, ukončení ve 12:30.
Propozice připravujeme... www.ak-bohumin.cz/ke-stazeni/

[ov]

Čokoládová tretra | 10.10.2017

Popáté se v Bohumíně uskuteční regionální kolo Čokoládové tretry. 
xx. května 2018, na stadionu při ZŠ Čs. armády, od 16:30.
Vce zde www.ak-bohumin.cz/ke-stazeni/

[ov]

Termínová listina. | 10.10.2017

Oficiální a aktuální termínovou listinu ČASu naleznete na 
http://www.atletika.cz/zaostreno-na/terminova-listina-dolni-menu/

[ov]


Strana:  1

partneři klubu

tabulky

II. liga mužů po 4. kolech:

  • 1| SSK Vítkovice 40  (1076b)
  • 2| TJ Šumperk 29  (510b)
  • 3| SK Hranice 29  (454b)
  • 4| AK Olomouc"B" 28  (443b)
  • 5| AK Šternberk 29  (432b)
  • 6| AC Prostějov 20  (249b)
  • 7| SK Přerov 18  (199b)
  • 8| Jäkl Karviná 12  (186b)
  • 9| Slezan Frýdek-Místek 9  (111b)
  • 10| AK Bohumín 6  (82b)

Starší žákyně po 3. kole:

  • 1| SSK Vítkovice   (168b)
  • 2| Sokol Opava  (161b)
  • 3| TJ Slezan F-M   (153b)
  • 4| TJ Poruba   (137b)
  • 5| TŽ Třinec   (34b)
  • 6| AKEZ Kopřivnice   (28b)
  • 7| TJ Jäkl Karviná   (18b)
  • 8| Sokol Opava  (15b)
  • 9| AK Bohumín   (14b)
  • 10| Start Havířov   (5b)
  • 11|   (0b)

Mladší žákyně po 3.kole:

  • 1| TJ Poruba  (246b)
  • 2| AKEZ Kopřivnice  (79b)
  • 3| TŽ Třinec  (74b)
  • 4| SSK Vítkovice   (67b)
  • 5| Sokol Opava  (60b)
  • 6| TJ Val.Meziříčí  (57b)
  • 7| Slezan Frýdek-Místek  (32b)
  • 8| Sokol Hošťálkovice  (16b)
  • 9| Start Havířov  (13b)
  • 10| Slezan Opava  (9b)
  • 11| SSK Vítkovice B  (8b)
  • 12| TJ Poruba B  (5b)
  • 13| AK Bohumín  (3b)
  • 14| Sokol Opava B  (1b)

nejčtenější články

facebook