• Od pondělí 11. září naplno trénují všechny skupiny! Najdete nás na stadionu nebo v tělocvičně ZŠ ČSA :-)

novinky

Termínová listina 2019 | 7.3.2019

Termínová listina 2019

V sezoně 2019 máme za AK Bohumín přihlášená do soutěží 3 družstva: muže, ženy a starší žákyně. Pochopitelně pro nejlepší jednotlivce budou různá mistrovství (pokud splní výkonnostní limity) a další individuální soutěže. Termínová listina:         1. května      Májové závody                       Frýdek-Místek        ..... více informací

Medaile z mistrovství ČR žactva v hale pro AKB! | 2.3.2019

Medaile z mistrovství ČR žactva v hale pro AKB!

V sobotu 2. března se konal první den MČR žactva v hale v Ostravě-Vítkovicích. Náš borec Casey Long (r. 2004) již letos v hale několikrát zlepšil svůj výkon na 60m (stal se mj. Mistrem Moravy a Slezska) a dnes v novém osobním rekordu 7,20 vt. obsadil krásné 2. místo na MČR a získal stříbrnou medaili (měl stejný čas jak..... více informací

Halové M ČR dorostu a juniorů v Praze. | 23.2.2019

Halové M ČR dorostu a juniorů v Praze.

Halové Mistrovství České Republiky v atletice (23.2.) nepřálo našim atletům. Theodor Bebar na tyči výkonem 335 obsadil 14. místo bohužel se nepřiblížil ani svému osobáku. Václav Valach bojoval na překážkách a zaběhl slušný čas 8,66 to bohužel do finále nestačilo. Na 400m už neměl tolik sil a proběhl cílem v čase 52,64s..... více informací

Halové mistrovství Moravy a Slezska je za námi. | 15.1.2019

Halové mistrovství Moravy a Slezska je za námi.

Víkend 12. - 13. ledna patřil Krajským přeborům v atletice. V sobotu se nám představili nejstarší zástupci klubu. V bězích na 60m to byli Síkorová, Jarošková, Wágnerová, Valach a Jarošek. Na této trati jsme získali hned dvě bronzové medaile o které se zasloužili Jarošková s Valachem. Na 200m bojovala Natalie Síkorová, ..... více informací

Děkujeme! 129 běžcům na Silvestrovském běhu v Bohumíně. | 30.12.2018

Děkujeme! 129 běžcům na Silvestrovském běhu v Bohumíně.

Déšť, déšť a déšť... To byly kulisy jubilejního dvacátého ročníku Silvestrovského běhu v Bohumíně (30.12.). To jsme nezažili při žádném z námi pořádaných závodů už víc, než 20 let... Děkujeme 129 odvážným účastníkům, kteří spolu s diváky vytvořili i v tomto nečasu skvělou atmosféru :-)Představit už nyní můžeme nejstar..... více informací

Atletická hala Vítkovice | 17.12.2018

Atletická hala Vítkovice

Halové závody mladšího žactva (r. 2005-2006) se konaly 14. prosince. Z našeho AK Bohumín v nich svou formu v přípravě ověřily: Kateřina Solichová, která běžela 60m v čase 8,69 vt., v běhu na 15Om byla časem 20,64vt. na 7. místě z 83 závodnic! a ve skoku vysokém byla výkonem 1,42m na 6. místě z 35 skokanek. Karolína Ful..... více informací

Silvestrovský běh v Bohumíně. | 30.11.2018

Silvestrovský běh v Bohumíně.

Další ročník Silvestrovského běhu se blíží, tentokrát jubilejní dvacátý, proto přesně měsíc před akcí představujeme časový program, délky tratí a partnery akce. Pokud se k nim chcete přidat, budeme jen rádi :-) Kontakt: info@ak-bohumin.cz  více informací

Téměř 150 atletů na VCB. Děkujeme! | 4.10.2018

Téměř 150 atletů na VCB. Děkujeme!

Rekordní množství tyčkařů a přes sto běžců, to je krásná bilance 14. ročníku VC Bohumína v atletice. K vidění byly opět zajímavé výkony, za které dostávali nejlepší atraktivní odměny. Poděkování patří všem pořadatelům z řad AKB a městu Bohumín za finanční podporu akce.Kompletní výsledky najdete v sekce "ke stažení". Kr..... více informací

VC Bohumína v atletice ve čtvrtek 4. října. | 1.10.2018

VC Bohumína v atletice ve čtvrtek 4. října.

Základní informace k připravovanému 14. ročníku Otevřeného přeboru AK Bohumín a VC Bohumína v běhu na 60m, který opět doplní skok o tyči a nově běh na 300m jsou zde. Poslední letošní závod na dráze se uskuteční ve čtvrtek 4. října a registrovat se můžete on-line do středy třetího (do 12:00 v menu "registrace") a nebo p..... více informací

Mistrovství MaSl ml. žactva v Blansku. | 30.9.2018

Mistrovství MaSl ml. žactva v Blansku.

Dvě mladší zákyně se mohly 29. září zúčastnit Mistrovství Moravy a Slezska (měly splněny výkonnostní limity) a reprezentovaly AKB i město velmi dobře. Solichová Kateřina obsadila v běhu na 150m pěkné 7. místo výkonem 21,40s (z 54 závodnic!) a Klotková Karolína 4. místo v hodu oštěpem výkonem 32.06m (z 23 závodnic). Děv..... více informací

Strana:  |< | << | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >>