• Od pondělí 11. září naplno trénují všechny skupiny! Najdete nás na stadionu nebo v tělocvičně ZŠ ČSA :-)

novinky

3. kolo II. ligy mužů a 3. kolo mladšího žactva | 16.6.2015

3. kolo II. ligy mužů a 3. kolo mladšího žactva

3. kolo mladšího žactva proběhlo na zrekonstruovaném stadiónu ve Vítkovicích ve čtvrtek 11. června. Děvčat se zúčastnilo devět, umísily se na 5. místě z deseti týmů a získaly 41 bodů! Bodovaly: Eliška Marszalek 15, štafeta 4x60m (Sikorová,Dzialová,Bednářová,Gebková) 11 bodů, Nikol Mezeyová 8, Daniela Držiaková 3, Beáta..... více informací

Korespondenční soutěž | 11.6.2015

Korespondenční soutěž

V průběhu května jsme se s dětmi r. 2006-2009 (tréninky v pondělí a ve středu) zúčastnili Korespondenční soutěže pořádané Českým atletickým svazem. Letošní náplní soutěže byl trojboj (běh, skok z místa a hod míčkem). Celkem se z našeho klubu zúčastnilo 31 dětí, jelikož jsme však neměřili všechny disciplíny během jednoh..... více informací

Sdělení rodičům. Hurá na prázdniny 18. června. | 9.6.2015

Sdělení rodičům. Hurá na prázdniny 18. června.

Blíží se konec školního roku a AK Bohumín každým rokem končí 1. část sezóny společnou akcí pro děvčata a chlapce všech skupin! Akce "Hurá na prázdniny" se uskuteční ve čtvrtek 18. června od 16,00 hodin na stadionku při ZŠ Čs.armády. Prosíme rodiče, aby vzali tuto informaci na vědomí a s dětmi všech skupin přišli. Děkuj..... více informací

Mistrovství Moravy a Slezska, Třinec 7. června. | 8.6.2015

Mistrovství Moravy a Slezska, Třinec 7. června.

V neděli 7. června se uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých na dráze stadionu v Třinci. Z našeho AK Bohumín se nominovalo 5 dorostenek a 5 dorostenců. Téměř všichni překonali své osobní výkony v disciplinách, ve kterých startovali.Medaile získali: stříbrnou za 2. místo David Král ve skok..... více informací

II. liga mužů, 1. a 2. kolo v Šumperku a Hranicích. | 2.6.2015

II. liga mužů, 1. a 2. kolo v Šumperku a Hranicích.

První kolo II. ligy mužů se konalo 16. 5. v Šumperku a druhé kolo 30. 5. v Hranicicích. Umístění družstev najdete v "Tabulkách". Za AK Bohumín získali v obou kolech body tito závodníci: Jan Holec 24, David Král 14, Lukáš Mysliwiec 8 a půl, Jakub Kozubek 7, Jiří Salamon 6, a Adam Šubík 5. Dále ještě snaživé výkony podal..... více informací

2. kolo mladšího žactva, 28. 5. Opava. | 1.6.2015

2. kolo mladšího žactva, 28. 5. Opava.

2. kola mladšího žactva se z AK Bohumín zúčastnilo jen torzo našeho týmu (účast ovlivnila školní akademie ZŠ ČSA). Žákyně přesto skončily na 5. místě a bodovaly následovně: Eliška Marszalek 8, Daniela Držiaková 7, Markéta Sikorová 7, Nikola Nemtudová 5 a Nikol Mezeyová 4. Snaživé výkony ještě podala Aneta Gebková a Bea..... více informací

Český běh žen v sobotu 6. června v Ostravě. | 1.6.2015

Český běh žen v sobotu 6. června v Ostravě.

Dva tisíce startujících, tratě od 2 500 do 10 000m a skvělé zážitky. To slibuje blížící se Český běh žen, který se uskuteční v sobotu 6. června v Ostravě. Více o akci se dozvíš zde: www.ceskybehzen.cz více informací

2. kolo dorostenek, 23. května - Třinec. | 24.5.2015

2. kolo dorostenek, 23. května - Třinec.

Počasí atletice opět příliš nepřálo a 2. kola na stadiónu v Třinci se zúčastnilo 9 našich dorostenek. Získaly celkem 41 bodů (o 3 více než v 1. kole). Startovaly (v závorce počet získaných bodů): Hana Holaňová (14), Veronika Volná (8), Kateřina Bužíková (8), Eliška Bolcarovičová (5), Lenka Jarošková (3), Aneta Charwoto..... více informací

AMIS 2015. Výsledky a komentář. | 22.5.2015

AMIS 2015. Výsledky a komentář.

Tentokrát nám počasí nepřálo, takže atletické minisoutěžení MŠ se nekonalo na stadionku při ZŠ ČSA, ale ve sportovní hale BOSPORu. Po zajímavých soutěžích ve štafetovém běhu (vždy za každou MŠ 5 chlapců a 5 dívek) házel každý z tohoto družstva tenisovým míčkem a délka hodů všech deseti se sečetla. Soutežilo 9 mateřskýc..... více informací