• Od pondělí 11. září naplno trénují všechny skupiny! Najdete nás na stadionu nebo v tělocvičně ZŠ ČSA :-)

3. kolo II. ligy žen a mužů, Šumperk. | 25.6.2019

3. kolo II. ligy žen a mužů, Šumperk.

Tentokrát byla výprava atletů AK Bohumín úspěšná!Děvčata získala svůj rekordní počet bodů 59. Poděllily se o ně Šotková Krystyna 11,25 Glučová Anna a Wagnerová Karolína po 11, Klotková Karolína 8,25 Solichová Kateřina 6,25 Sikorová Natálie 6, Jarošková Lenka 3, Ohryzková Barbora 1,25 a Morská Adéla 1 bod. Počet bodů by..... více informací

Krajský přebor st. žáků, Třinec. | 20.6.2019

Krajský přebor st. žáků, Třinec.

Úterý 18. června bylo vyhrazeno pro krajský přebor starších žáků a žákyň v Třinci. Tohoto závodu se zúčastnilo 7 atletů AKB. Starší žáci a žákyně se nenechali mladšími zahanbit a také dovezli domů 7 cenných kovů! Nejlépe se umístil - jak už bývá zvykem - Casey Long, který jen testoval formu před olympijskými hrami mlád..... více informací

Krajský přebor ml. žáků, Frýdek-Místek. | 19.6.2019

Krajský přebor ml. žáků, Frýdek-Místek.

V pondělí 17. 6. se uskutečnil krajský přebor mladších žáků. Závodu se zúčastnilo 9 atletů AKB a naši závodníci, jak už je zvykem, se z krajských a moravských mistrovství nevrací s prázdnou. Tak tomu bylo i tentokrát. Nejlépe se umístila Karolína Fulnečková, která si vylepšila osobní maximum na 60m přek. (10,85s) a sko..... více informací

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let, Praha. | 17.6.2019

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let, Praha.

Za náš AK Bohumín na mistrovství v Praze (15.-16.6.) startoval Václav Valach (r. 2001) a odvedl kvalitní výkon. Ze 24 čtyř vybraných závodníků, kteří se nominovali odpovídajícím výkonem na 400 m překážek, se kvalifikoval do finále "A". V něm obsadil 7. místo v osobním rekordu 54,78 s. Gratulujeme!..... více informací

2. kolo II. ligy žen a mužů, Olomouc. | 9.6.2019

2. kolo II. ligy žen a mužů, Olomouc.

Druhé kolo druhé ligy mužů a žen bylo připraveno 8. června v Olomouci. Děvčat AKB startovalo celkem 9 a dohromady získaly 47 bodů (více, než v 1. kole). Zasloužily se o ně: Hana Holaňová 15 bodů (oštěp, koule, disk), Anna Glučová (100 a 400m přek.) 11, Karolína Klotková (tyč) 5, Krystyna Šotková (1500m) 4, Karolína Wag..... více informací

3. kolo starších žákyň, Třinec. | 7.6.2019

3. kolo starších žákyň, Třinec.

Čtvrtek 6. června, Třinec a na stadionu - z různých omluvných důvodů - startovaly pouze 4 naše závodnice... Přesto získaly 37,5 bodů, což bylo z dosavadních kol nejvíce. Získaly je: Karolína Klotková 28 bodů! (vesměs osobními rekordy ve skoku o tyči, ve vrhu koulí a v hodu oštěpem), Karolína Fulnečková 6,5 bodů ve skok..... více informací

Mistrovství Moravy a Slezska žactva, Znojmo. | 6.6.2019

Mistrovství Moravy a Slezska žactva, Znojmo.

Šest našich žaček a žáků splnilo limity k účasti na Mistrovství Moravy a Slezska, které se uskutečnilo 26. května 2019 ve Znojmě. Všichni podali kvalitní výkony a 2 stříbrné medaile za 2. místa získal Long Casey v běhu na 60m (7,35vt.) a v běhu na 150m (16,78vt.). Ve skoku o tyči startovaly Solichová Kateřina (7. místo..... více informací

AKB je od 1. června součástí SCM. | 4.6.2019

AKB je od 1. června součástí SCM.

Na základě výkonnosti našich atletů a díky trenérské kvalifikaci našich trenérů, byl náš klub zařazen do projektu "Sportovního centra mládeže" (SCM). Od 1. června tak zajišťujeme pro dorostence a juniory jeho činnost. Sledovaným obdobím je 1. 6. - 30. 11. 2019, následně bude naše výkonnost a přínos vyhodnocen."Jsme rád..... více informací

1. kolo II. ligy žen a mužů, Hranice na Moravě. | 18.5.2019

1. kolo II. ligy žen a mužů, Hranice na Moravě.

V sobotu 18. května za náš AKB nastoupilo k závodům 9 děvčat, které získaly 39 bodů. Zasloužily se o ně: Holaňová Hana 13 bodů, Wagnerová Karolína 10,75 Sikorová Natálie 6,75 Klotková Karolína 3, Jarošková Lenka a Glučová Anna, každá 1,75, Šotková Krystyna a Morská Adéla, každá 1 bod. Nebodovala Grycmanová Lucie. V ka..... více informací

JARO - POJIŠTĚNÍ S ÚSMĚVEM BOHUMÍN. Představujeme naše partnery. | 18.5.2019

JARO - POJIŠTĚNÍ S ÚSMĚVEM BOHUMÍN. Představujeme naše partnery.

Bohumínské JARO - POJIŠTĚNÍ S ÚSMĚVEM je dlouholetým výborným partnerem AK Bohumín, které významně podporuje jeho hlavní akce, jako je Běh ulicemi města nebo Silvestrovský běh.Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů!- povinné ručení- havarijní pojištění- cestovní pojištění- úrazové a životní pojištění- och..... více informací

Strana:  |< | << | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >>