Vážení rodiče. Po poradě trenérů a výboru AK Bohumín, uvádím dohodnuté termíny tréninků jednotlivých skupin:
Skupina "A" - středa v 15,00 hodin ročníky 2009 a 2010:
Štěpánek Michal, Pavlov Vít, Dudová Adriana, Maléřová Andrea, Jurča Jakub, Stošková Adéla, Stošková Marie, Pulcerová Klaudie, Hanusek Michal, Kolebačová Daniela, Giecková Eliška, Holomek Filip, Holomková Tereza, Vystavěl Alex, Grobelný Daniel, Anastazovský Matěj
Skupina "B" - středa v 16,00 hodin ročníky 2009 a 2010(výjimečně 2008):
Šmuková Tereza, Pašík Michal, Čepelák Tomáš, Exner Štěpán, Klus Václav, Trombala Václav, Zdařil Přemysl, Bijok Štěpán, Bloksch Beno, Gavron Lukáš, Kantorová Laura, Hlozák Šimon, Teichman Václav, Bolek Jiří, Niedobová Eliška
Trenéry skupin A-B jsou: Lucie Černochová a Lenka Ptáková
Skupina "E" - úterý a čtvrtek v 15,00 hodin ročníky 2005 až 2000:
Glučová Anna, Gebková Aneta, Urbánek Jiří, Lukša Tomáš, Wodecki Jakub, Šopík Adam, Kajzarová Kateřina, Jarošková Lenka, Long Casey, Sloboda Jan, Doležal Vojtěch, Malý Jan, Kantor Martin, Dzialová Klára, Hladík Michal, Kiška Ondřej, Majerčíková Monika, Šeliga Filip, Stanieková Klára, Janus Tobiáš, Peter Josef, Peter Luděk, Držiaková Daniela, Doležal Vojtěch, Nemtudová Nikola, Liberda Jakub
Trenéry skupiny E jsou: Karel Hasník a Nikola Světlíková
Skupina "C" - úterý a čtvrtek v 16,00 hodin ročníky 2006,2007 a 2008:
Bogdanová Karolína, Marcol Martin, Bártová Eliška, Bártová Hana, Hrčka Milan,Skalová Maria,Hájková Anežka, Nowak Adam, Pacher Šimon, Volný Ondřej Jan, Ucháčová Viktorie, Kočárek Karel, Kolos Ondřej, Lenort Vít, Medviďová Klárka, Schubertová Tereza, Szotková Klára, Košinár Jan, Heinrichová Adéla
Skupima "D" - úterý a čtvrtek v 17,00 hodin ročníky 2006,2007 a 2008:
Obracel Adam, Porembská Kristýna, Fulnečková Karolína, Hanusek Jan, Kolář Miroslav, Srníčková Zoe Šarlota, Vařák Martin,Harwotová Hedvika, Břusková Veronika, Dlugoš Daniel, Dumbrovský Václav, Hejnová Karolína, Piszczek Jakub, Weissmann Anja, Wowrová Kristýna, Bernatíková Nela, Vítek Šimon, Strzondala Daniel, Balogová Alžběta Penka, Balogová Natálie
Garanty skupin C-D jsou trenérky: Hana Wrožynová a Michaela Morcinková
Ostatní trenéři budou doplňováni dle svých časových možností (Jan Macura, Hana Kocsisová, Milena Glacová)
Skupina "F" - ročníky 1999 a starší budou trénovat podle časových pokynů trenéra Michala Perutky:
Janíková Petra, Kozubek Jakub, Král David, Palaš Jan, Volná Veronika, Bolcarovišová Eliška, Böhmová Kateřina, Kyjonka Ondřej, Mysliwiec Lukáš, Smíšek Adam
Vyhledávání
atletika pro děti
pozvánka
STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA
přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let
anketa
Těším se na obnovené tréninky od 11. září
ano
37.94 %
ne
31.17 %
letos začnu
30.9 %
Počet hlasujících: 4033