Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

VC Bohumína je.. (6.10.)

můj oblíbený závod
 34.93 %
pro jiné závodníky
 32.65 %
nezajímavá..
 32.42 %

Počet hlasujících: 1277

novinky

BĚH ULICEMI MĚSTA BOHUMÍN. Úvodní informace a tým BUM. | 8.4.2016

Další Běh ulicemi města Bohumín se "nečekaně" kvapem blíží. Přinášíme Vám první základní data 20. ročníku, který se tradičně uskuteční 8. května (sváteční neděle). V následujících dnech budou zveřejněni také partneři běhu, plán tratí a další důležité informace.

Co je v roce 2016 nového a zajímavého?
"Chtěli jsme letos prezentovat změny v koncepci běhu, ale dohodli jsme se na stávajícím schématu, když máme to jubileum. Pokud by měl pokračovat běh i dál, tak se projeví v roce 2017", oznamuje tajemně předseda AKB Zdeněk Veselý.  "Letos jsme např. redukovali časový pořad a neuskuteční se běh dorostenců a dorostek, o který byl minimální zájem. I v těchto dnech sháníme hlavní partnery jednotlivých běhů a závodu obecně, protože otázka financí se každý rok skloňuje ve všech pádech", dodal Veselý a pokračuje.
"Blýsknout se mohou firmy, které byse chtěly prezentovat v přímém přenosu TV Marko - T.I.K. Bohumín, což je náš hlavní mediální partner. Logo nebo video s reklamou jejich firmy může v televizi v průběhu závodu vidět několik tisíc lidí. Běh uvidí živě ve své TV účastníci sítě Rio media a Poda, opět bude live stream z BUM na internetu", přiblížil některé aktuality předseda AKB, tedy klubu, který bude v Bohumíně pořádat také další Čokoládovou tretru (12. května).

ORGANIZAČNÍ ŠTÁB
Ředitel závodu: Zdeněk Veselý
Sekretář závodu: Ondřej Veselý
Hlavní rozhodčí: Karel Hasník
Startér závodu: Jiří Burian  
Moderátoři:
Igor Bruzl a Jaroslav Kalous
Traťový komisař: Jaroslav Srovnal
Technické zajištění: Dalibor Dospiva
Zdravotník: členové ČČK - hasiči SDH Kopytov
Další členové štábu: Pavla Skokanová, Karel Vach, Martin Gregor, Marcela Lysá a tým trenérů AKB, pod vedením Nikol Světlíkové (viz. Kontakty)
Písemné přihlášky (do 6. května 2016): Zdeněk Veselý, Komenského 1150, 735 81 Bohumín e-mail: zves.kronika@centrum.cz, ovesely@centrum.cz

Závodní kancelář: Salon Maryška (nám. TGM) od 9:00 hod., šatny a WC v budově K3 (kino) viz. Plán tratí BUM (šatny slouží pouze k převléknutí, za případné ztráty pořadatel neruší!)
Podmínky účasti: Lékařská prohlídka ne starší jednoho roku, za zdravotní stav si zodpovídá každý závodník sám (u dětí rodiče) a startuje na vlastní nebezpečí! Běh není pojištěn.
Informace: 737 962 499, e-mail: zves.kronika@centrum.cz
Mobil v den závodu:
603 448 235
Fotogalerie: www.facebook.com/AKBohumin

Propozice a mapa ke stažení: www.ak-bohumin.cz/ke-stazeni/

[ov]
Přečteno: 1237xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT