Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Hlavní atletická sezóna je...

super!
 36.83 %
jo, dá se...
 30.69 %
za trest :-(
 32.48 %

Počet hlasujících: 505

novinky

2. kola mladšího žactva, mužů a žen. | 31.5.2016

Mladší žactvo ve 2. kole soutěžilo ve čtvrtek 26. května v Opavě. Celkem nás reprezentovalo 9 děvčat a opět jen 2 chlapci... Body získala tato děvčata: Nikola Nemtudová 5, Beáta Malinková 4, Anna Glučová 2 a Julie Wójciková 1.
Další uvedení podali snaživé výkony: Nelly Michopulu, Monika Majerčíková, Eliška Pukowiecová, Zuzana Pohlová, Hertušová, Jakub Wilczek a Daniel Skotnica. Umístění po 2. kolech najdete v příslušných tabulkách.

Ženy a muži bojovali ve 2. kole v Hranicích v sobotu 28. května. Celkově 12 mužů a 6 žen. Za muže nejvíce bodů získali: Martin Vaněk 18, Jakub Kozubek a Jan Píšek po 11, Michal Džubera 6, Jiří Podešva 5.
Dále bodovali Radek Tyl, Adam Smíšek a Jan Palaš. Snaživé výkony podali:Jan Tomášek, Roman Blaschko, Jiří Urbánek a Filip Šebesta.

Body za ženy získaly: Hana Holaňová 7, Alžběta Mikolajková 5 a Markéta Vachtarčíková 2. Snaživé výkony téměř na hranici bodovaných míst podaly: Lenka Jarošková, Petra Janíková a Karolína Wagnerová. Celkový stav družstev po 2. kolech rovněž najdete v příslušných tabulkách.

Pokud má někdo zájem o jednotlivé výkony v těchto závodech, jsou součástí výsledků uveřejněných na stránkách Českého atletického svazu. Závodníky doprovázel trenér Karel Hasník. Díky.

[zves]
Přečteno: 669xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
SPORT-CORE.CZ
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
FAINE - reklamní a cestovní agentura
CITY CAFE