30.6 %

Počet hlasujících: 3539

novinky

Halové mistrovství Moravy a Slezska je za námi. | 15.1.2019

Víkend 12. - 13. ledna patřil Krajským přeborům v atletice. V sobotu se nám představili nejstarší zástupci klubu. V bězích na 60m to byli Síkorová, Jarošková, Wágnerová, Valach a Jarošek. Na této trati jsme získali hned dvě bronzové medaile o které se zasloužili Jarošková s Valachem.
Na 200m bojovala Natalie Síkorová, která obsadila spolu s Michalem Jaroškem třetí místo. Na 400m se představila Wágnerová, která cílem proletěla jako první a vybojovala zlatou medaili. Lenka Jarošková běžela tuto trať poprvé a hned dosáhla bronzové medaile. Václav Valach si svým časem 51,97s posunul osobní rekord o více jak 2s a vybojoval stříbro a také skoro limit na halové Mistrovství republiky.

Z technických disciplín stojí za zmínku skok o tyči, který u nás v klubu ziskává stále větší oblibu a kvalitu. To dokazuje zlatá medaile Theodora Bebara, kterého tyč vynesla až do výšky 351cm. Své kvality předvedl tento atlet i ve skoku vysokém kde obsadil také první místo.
Adéla Kalousová, která se nyní připravuje na víceboj, poměřila své síly v kouli, 60m překážek a skoku vysokém. Zde si odnesla stříbro s novým osobním rekordem 145cm.
Děkujeme všem sedmi závodníkům za reprezentaci oddílu a zisk 10 medailí!!!!