Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Je tady další virové omezení...

super!
 33.83 %
fakt o ničem :-(
 32.85 %
bez komentáře...
 33.32 %

Počet hlasujících: 2740

novinky

Májové závody - Frýdek-Místek. | 1.5.2019

Tak nám naplno započala letní sezóna atletiky. Do Frýdku-Místku odcestovalo ve středu 1. května téměř 40 našich děvčat a chlapců. Všichni se snažili a pro mnohé to byly první zkušenosti v takovém obrovském množství účastníků. Počasí bylo příznivé a soutěže zabraly téměř celý den. 

Na stupních vítězů stanuli a GRATULUJEME: 1. místo  Daniela Kolebačová (r. 2010) v hodu míčkem 29,63m, 2. místo Eliška Giecková (10) v hodu míčkem 27,16m (házelo 73 závodnic), 3. místo Eric Trynka(04) v běhu na 800m 2:21,34, 3. místo Daniel Strzondala (08) v běhu na 60m 8,99 vt.(z 67 startujících), 3. místo Eliška Giecková (10) ve skoku do dálky z místa 1,88m.

Dobře si počínal Nikolas Spiros Papadimitriu (06), který prokázal všestrannost (byl čtvrtý ve skoku vysokém, pátý v běhu na 60m a šestý ve vrhu koulí) a rovněž Lucie Grycmanová (03) byla pátá v běhu na 60m a Daniela Kolebačová (10) pátá ve skoku do dálky z místa (z 89 závodnic).

Své růžky vystrčili i mnozí další, např. sestry Stoškovy, Natálie Marie Krulová, Simona Grycmanová, Karel Fulneček, Adam Nowak a ze všech sil bojovali i ostatní: Andreas Doležal, Radim Konečný, Jakub Drla, Ondřej Jan Volný, Klára Stanieková, Natálie Vorková, Petra Vitovská, sestry Bártovy, Kristýna Orawczaková, Vojtěch Novák, Filip Michel, Šimon Pacher, Sára Ševčíková, Michaela Pavlová, Tereza Ključiková, Veronika Šebelová, Amálie Pastrnková a Eliška Pohlová.

První zkušenosti získali také "benjamínci", ročník 2012. Startovali v běhu na 60m a ve skoku do dálky z místa: Eliška Hallová, Filip Gajdošík a Vojtěch Kupczyn.

Závodníky doprovázely trenérky Nikola Salamon Josefi, Jana Nováková a řada obětavých rodičů. Všem moc děkujeme!
Kompletní přehled výsledků: online.atletika.cz/vysledky 

Těšíme se na všechny naše atlety na 23. ročníku "Běhu ulicemi města Bohumín" 8. května na náměstí T. G. Masaryka :-)

[zves]
Přečteno: 773xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT