Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

O prázdninách budu...

trénovat pravidelně
 30.48 %
trénovat občas
 36.19 %
odpočívat :-)
 33.33 %

Počet hlasujících: 105

novinky

AKB je od 1. června součástí SCM. | 4.6.2019

Na základě výkonnosti našich atletů a díky trenérské kvalifikaci našich trenérů, byl náš klub zařazen do projektu "Sportovního centra mládeže" (SCM). Od 1. června tak zajišťujeme pro dorostence a juniory jeho činnost. Sledovaným obdobím je 1. 6. - 30. 11. 2019, následně bude naše výkonnost a přínos vyhodnocen.

"Jsme rádi, že jsme byli do projektu zařazeni. Aktuálně se to týká 10-ti atletů a dvou oficiálně schválených trenérů (Hasník, Holek), s kterými bude úzce spolupracovat i Honza Macura. Věříme, že to bude motivace i pro další trenéry a atlety našeho klubu, aby se mezi vybrané v dalším roce dostali. Sami brzy uvidíme, zda nám to přinese více míst a úspěchů na M ČR", informuje předseda klubu Ondřej Veselý.

[ov]
Přečteno: 108xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
SPORT-CORE.CZ
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
FAINE - reklamní a cestovní agentura
CITY CAFE