Atletický klub Bohumín

Vyhledávání


atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

8. května bude na Běhu májovým Bohumínem...

slunečno
 37.48 %
zataženo
 30.21 %
pršet..
 32.31 %

Počet hlasujících: 523

novinky

Krajský přebor ml. žáků, Frýdek-Místek. | 19.6.2019

V pondělí 17. 6. se uskutečnil krajský přebor mladších žáků. Závodu se zúčastnilo 9 atletů AKB a naši závodníci, jak už je zvykem, se z krajských a moravských mistrovství nevrací s prázdnou. Tak tomu bylo i tentokrát.

Nejlépe se umístila Karolína Fulnečková, která si vylepšila osobní maximum na 60m přek. (10,85s) a skončila na krásném třetím místě. Dále se představila na trati 300m, kde si opět posunula maximum o dvě sekundy.
Další bronzovou medailí si přivezl Nicolas Papadimitriu a to ve skoku vysokém (148cm), dále se ještě představil na 150m a v dálce.

Bez medaile, ale s vylepšenými osobními rekordy, se vraceli Jakub Drdla (60, 150m), Ondřej Jan Volny (60m), Amálie Pastrnkova (60m, dálka), Hana Bártová (60, 150m), Kristýna Orawczakova (60, 150m), Eliška Bártová (60, 150m) a Eliška Dubská (150m, dálka a 60m přek). Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci oddílu.

Pro většinu našich členů této věkové kategorie to měl být hlavní závod sezóny, ale počet přítomných jednotlivců připravenost našeho podhoubí neukázal. Celoroční klubové investice, které s přípravou žáků souvisí, zůstaly zcela nevyužity... Přesto tento závod dokazuje, že v našem oddíle mladší žáky a žákyně - na solidní úrovni - máme, pokud už na stadion dorazí.

Žádáme tímto opět především trenéry, aby motivovali děti k účasti na dalších závodech! Samozřejmě apelujeme také na závodníky a jejich rodiče, aby se na příští závody dostavili v plném počtu a ukázali, že o atletiku zájem mají a celý rok jen nepromarnili, protože závod je nejlepším tréninkem ;-)

[ov-jh]
Přečteno: 856xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT