Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Je tady další virové omezení...

super!
 33.58 %
fakt o ničem :-(
 33.04 %
bez komentáře...
 33.38 %

Počet hlasujících: 2615

novinky

Náborové dny do Atletického klubu Bohumín | 28.8.2019

Atletický klub Bohumín, z.s. pořádá ve dnech 12. a 17. září 2019 v době od 16,00 - 17,30 hodin nábor nových členů. Jedná se o děvčata a chlapce, r. 2013 a starší, kteří chtějí soutěžit a jezdit na závody.
Akce proběhne na stadionu při ZŠ Čs. armády v Bohumíně a stávající členové přijdou v tu dobu potvrdit, že chtějí dále pokračovat, příp. do 15. září zašlou email na info@ak-bohumin.cz

Nově příchozí bude čekat několik jednoduchých disciplín (běh, skok, vrh apod.), vše se následně oboduje a nejlepší se potom mohou stát našimi členy. 

"Od letošního září budeme do klubu brát výhradně děti, které mají pro atletiku předpoklady a budou jezdit na závody. V minulosti se stávalo, že děti a ani rodiče o závodění nemají zájem a ani po dvou třech letech přípravy se ke svému prvnímu startu neodhodlaly. S touto praxí ovšem musíme skončit, protože s tím máme velké finanční výdaje a potřebujeme větší prostor pro ty, které atletika opravdu baví a na soutěže pojedou. Víme, že přijdeme o část naší základny, ale opravdu jsme atletický klub a ne jen přípravka pro další sporty", vysvětluje Ondřej Veselý.

"Těm, co se budou chtít atletice věnovat rekreačně, budeme doporučovat kroužek atletiky při DDM, který bude letos otevřen a kde budou také působit naši kvalifikovaní trenéři", dodává předseda AKB.  

Přihlášku člena (1) si můžete stáhnout v sekci "ke stažení", včetně podpisového listu (3). List č. 2 není nutné tisknout, je informativní.
Na každém z náborových dnů budou přihlášky rovněž k dispozici :-)

[oves]
Přečteno: 843xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT