Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

VC Bohumína je.. (2.10.)

můj oblíbený závod
 34.35 %
pro jiné disciplíny
 32.67 %
nezajímavá..
 32.98 %

Počet hlasujících: 658

novinky

Rozdělení do tréninkových skupin. | 20.9.2019

AKTUALIZOVÁNO 1.10.! V úterý 17. září proběhl poslední náborový den, spojený s talentovými testy. Nyní jsou rozděleny tréninkové skupiny a zbývají nám po přesunech poslední volná místa! Začínáme v týdnu od 23. září :-)
Upozorňujeme, že všichni členové AKB by se měli zúčastnit VC Bohumína v atletice, která se uskuteční ve středu 2. října (minimálně běhu na 60m).

Přesuny v rámci skupin 2-4 jsou možné jen po dohodě trenérů.
Na prvním tréninku odevzdejte trenérovi vyplněnou ´Přihlášku člena AKB´.
Předepsanou platbu je potřeba uskutečnit do 31. října 2019 (222378420/0300, do poznámky uveďte jméno dítěte, děkujeme).

Skupina 1 (5 volných míst), 1 500,- Kč
středa 16:00-17:00 / Lenka Ptáková, Jana Nováková 
Šalbutová Eliška, Krajčovičová Elen, Grygerčíková Gabriela, Pieranová Elen, Fismol Jakub, Šterbová Lucie, Tauš Marek, Dvořáková Daniela, Durdíková Karolína, Lecián Štěpán, Lochmanová Lucie, Fišerová Gabriela, Rapková Sofie, Fismolová Jana, Lulková Barbora, Gajdošík Filip, Hallová Eliška, Kupczyn Vojtěch, Šťastný Adam, Blokšová Alice.

Skupina 2 (1 volné místo), 2 000,- Kč
úterý a čtvrtek 16:30-18:00 / Nikola Salamon Josefi 
Solichová Lucie, Čepelák Tomáš, Krulová Natálie, Mazurek Jan, Strzondala Daniel, Ševčíková Sára, Štěrbová Zuzana, Pulcerová Klaudie, Pacher Šimon, Koudela Jakub, Cichoňová Julie, Pavlová Michaela, Hamtáková Agáta, Mandátová Vanesa, Fulneček Karel, Novák Vojtěch, Jan Holek.

Skupina 3 (2 volná místa), 2 000- Kč
pondělí 16:00-17:30, středa 17:00-18:30 / Karel Hasník 
Ondrášková Kristýna, Nowak Adam, Orawczaková Kristýna, Pastrnková Amálie (leden 4. skupina), Peter Josef, Peter Luděk, Volný Ondřej Jan, Papadimitriu Nikola (leden 4. skupina), Steffková Daniela, Navrátil Petr, Bezkybová Tereza, Pončík Vojtěch, Stanieková Klára (leden 4. skupina), Vitovská Petra (leden 4. skupina), Plasuňová Veronika.
 
Skupina 4 (2 volná místa), 2 000,- Kč
pondělí 17:30-19:30, středa 17:30-19:00 / Jakub Holek a Jan Macura
Basista František, Bebar Theo, Fulnečková Karolína, Glučová Anna, Klotková Karolína, Long Casey, Morská Adéla, Šotková Krystýna, Sikorová Natálie, Solichová Kateřina, Wagnerová Karolína, Trynka Eric, Mentlíková Natálie.

Skupina DDM (kroužek pro děti, které nechtějí jezdit na závody)
čtvrtek 15:30-16:30 / Michaela Morcinková (od 3.10. při dostatečném počtu přihlášených)
přihlášky přes https://ddmbohumin.iddm.cz/prihlaseni
 
V průběhu září může dojít k drobným časovým korekcím, děkujeme za pochopení.

[ov]
Přečteno: 516x



Komentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
SPORT-CORE.CZ
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
FAINE - reklamní a cestovní agentura
CITY CAFE