Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Těším se na obnovené tréninky od 1. září

ano
 16.44 %
ne
 25.49 %
letos začnu
 58.07 %

Počet hlasujících: 3217

novinky

Pozastavení tréninků od 13. října.. | 13.10.2020

Covidový bumerang je zpět a musíme pozastavit minimálně do 1. listopadu většinu našich tréninků. Jedinou individuálně trénující skupinou jsou naši největší (sk. č. 4, ti získají informace přímo od svých trenérů), pro ostatní nastává 13 a více pracovních dnů bez společného tréninku..

"Pokud to situace dovolí, tak budeme hned od 2. listopadu pokračovat, takže nebude problém chybějících cca. 14 dnů nahradit (2-6 tréninků). Vše může být ve finále jinak, ale každopádně rodiče nemusí mít strach, že děti zaplacené klubové příspěvky nevyužijí", říká předseda klubu Ondřej Veselý.

"Už na jaře jsme tréninkové jednotky po rozvolnění posílili nebo prodloužili, přidali pro některé pátek a navíc probíhaly tréninky 2x týdně také o prázdninách, pro ty co měli zájem si přidat a byly pro všechny grátis. Teď navíc přidáme klubové triko pro všechny, kdo budou mít řádně a včas zaplaceno", vysvětluje aktuální situaci předseda AKB.
"Klubová platba je posazena co nejníže a je z části dotována, za což můžeme poděkovat příspěvkům města Bohumín nebo MŠMT", dodal na závěr Veselý.

Pokud to bude možné, tak trenéři jednotlivých skupin zveřejní možná "domácí" cvičení, ať zůstanete ve formě na našem FB :-)


[ov]
Přečteno: 2019xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT