Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Těším se na obnovené tréninky od 1. září

ano
 16.46 %
ne
 25.5 %
letos začnu
 58.04 %

Počet hlasujících: 3220

novinky

Opět trénujeme! | 3.12.2020

Ve čtvrtek 3. prosince byly opět, po měsíci a půl, obnoveny relativně plnohodnotné tréninky. Při dodržení všech hygienických nařízení lze trénovat na stadionu v rozestupech bez roušek, v tělocvičně by používány být měly. Počet ve skupině je omezen na 9+1.

Děkujeme, že budete informovat své trenéry o tom, zda se tréninku zúčastníte (sms, zavolání, komunikátory, email), aby měli možnost případně vytvořit dvě skupiny, pokud by počet zájemců přesáhl číslo 9.

Skupina č. 1 a 2: 731 138 722
Skupina č. 3: 734 533 473

"Situace je velmi nepřehledná, turbulentní a jednotlivé výklady NAS, vlády nebo MŠMT jdou většinou zcela proti sobě. Trénovat jsme začali v režimu 9+1 (v tělocvičně zatím s rouškou) a uvidíme, jak bude situace vypadat v dalším týdnu. Roušky a sport jsou hloupost, ale začít jsme chtěli a trénovat bychom měli do 22. prosince. Potom opět od pondělí 4. ledna, pokud se ´psí´ čísla přiliš nezhorší", informuje předseda AKB Ondřej Veselý a dodává, že pravděpodobnost konání Silvestrovského běhu je v podstatě nulová a rozhodnutí o jeho pořádání či odložení padne okolo dvacátého prosince...

Připomínáme, že si na tréninku můžete objednat a následně vyzvednout klubové nákrčníky (50,- Kč/ks), které jsou v této době více než praktické :-)
[ov]
Přečteno: 1609xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT