Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

VC Bohumína je.. (6.10.)

můj oblíbený závod
 38.46 %
pro jiné závodníky
 31.54 %
nezajímavá..
 30 %

Počet hlasujících: 130

novinky

Rozdělení do skupin pro sezónu 2021-2022 | 5.9.2021

Průběžně pro Vás připravujeme rozdělení do tréninkových skupin.

Atlet označený "?" může - po dohodě s trenérem - přejít do jiné věkové skupiny. To platí, pokud budete chtít a bude to reálně možné (sourozenci, časové a výkonnostní důvody apod.). Konzultujte své požadavky přímo s trenérem dané skupiny. Děkujeme.

Skupina č. 1: Aniol, Cielepová, Damková, Filadelfi J., Filadelfi N., Hellerová (?), Hellerová, Holuša, Jarošová L., Jarošová V., Krul, Lochman, Mackovčáková (?), Niedoba, Oršulíková, Palka, Pětroš, Stanieková, Sýkorová, Šalbutová (st+čt), Štěrbová (st+čt), Šťastný, Šustková El., Šustková Es.

Skupina č. 2: Cielepová, Cichoňová, Čepelák (?), Dvořáková (?), Dziwisz, Fišerová, Gumpingerová (st+čt), Hamtáková, Jurášek D., Jurášek F. (jen v úterý), Kučová, Krajčovičová, Kupczyn, Lochmanová, Mařádek, Novák, Pavlová, Pečková, Péli, Skalík, Sova, Stošková, Volek, Vozňák

Skupina č. 3: Strzondala, Volný, Pacher, Krulová, Bezkybová, Pastrnková, Kolebačová, Orawczaková, Vilčková, Stanieková K., Stanieková T. (Pončík)

Skupina č. 4: Fulnečková, Glučová, Klotková, Trynka, Papadimitriu, Vitovská, Hatlapatková, Kasanová, Štěrbová, Giecková, Kolibačová, Solichová


Podrobné rozdělení, tréninkové dny, časy a informace k platbám zde:
Tréninky - Atletický klub Bohumín

Kontakty na trenéry:
Kontakty - Atletický klub Bohumín

[ov]
Přečteno: 240x



Komentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT