Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

8. května bude na Běhu májovým Bohumínem...

slunečno
 33.94 %
zataženo
 33.08 %
pršet..
 32.98 %

Počet hlasujících: 1049

novinky

Májový běh Bohumínem - novinky | 3.5.2022

Přinášíme Vám zajímavosti z připravovaného Májového běho Bohumínem, který se tradičně uskuteční 8. května (sváteční neděle). A co je v roce 2022 nového?

"Pokud by nás nepotkal covid, tak bychom letos pravděpodobně měli 25. ročník BUM... Dva roky čekání nás však přinutily se zamyslet a tak jsme běh zkusili udělat jinak. Vypustili jsme dospělé kategorie, našli nový okruh (200m), zajistili lepší zázemí pro pořadatele v podobě velkého zastřešeného pódia a úplnou novinkou bude velká LED tabule (4x3m). Spolu s přímým přenosem TV Marko / T.I.K. Bohumín, které bude mít k dispozici hned tři kamery, nás čekají zcela nové zážitky", říká ostřílený pořadatel AKB Zdeněk Veselý s tím, že je sám zvědavý, jak se novinky osvědčí.

"Navíc i v těchto dnech ještě sháníme partnery jednotlivých běhů a závodu obecně, protože otázka financí a cen, se každý rok skloňuje ve všech pádech a letos jsme si vzali docela velké sousto", doplňuje pro změnu Veselý ml. a pokračuje.

"Blýsknout se mohou firmy, které by se chtěly prezentovat v přímém přenosu TV Marko - T.I.K. Bohumín, což je náš hlavní mediální partner. Logo nebo video s reklamou jejich firmy může v televizi v průběhu závodu vidět několik tisíc lidí. Běh uvidí ŽIVĚ na svém PC, tabletu nebo mobilu účastníci sítě NEJ.cz, Poda nebo Nordic. Live stream na internetu může sledovat kdokoliv na světě", přiblížil s úsměvem některé záležitosti, které nejsou při atletice na této úrovni zcela běžné, předseda AKB.

Na náměstí bude k dispozici cca. od 16:30 občerstvení a tak můžete do centra Bohumína dorazit v předstihu a dát si třeba pivko, nealko nebo cokoliv dalšího z nabídky Bistro Family.
Celým podvečerem Vás už tradičně provedou moderátoři Igor Bruzl a Jaroslav Kalous a součástí předprogramu budé také kladení věnců před budovou radnice (17:30).

[ov]
Přečteno: 261xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT