Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

8. května bude na Běhu májovým Bohumínem...

slunečno
 33.91 %
zataženo
 33.14 %
pršet..
 32.95 %

Počet hlasujících: 1047

novinky

Májový běh Bohumínem v neděli v podvečer | 7.5.2022

My jsme připraveni, zítra se na Vás těšíme :-) V neděli 8. května by nás mělo čekat příjemné počasí a proto byste také Vy neměli v centru města chybět! Registrace je možná v den závodu, ale přijďte v čas (min. 30´ před začátkem vašeho běhu), děkujeme.

"Máme připraveny a zkompletovány všechny ceny, na pódium v den závodu pověsíme velkou LED obrazovku a chystat budeme v průběhu odpoledne další doprovodné záležitosti", hlásí jeden z hlavích závodu, Zdeněk Veselý.
"Neděle by měla přinést polojasné počasí a zhruba 19´C, což je příjemná atletická teplota, takže se všichni už velmi těšíme", dodal Veselý.

Obyvatelům Bohumína není potřeba prostor běhu představovat, ale pro ty, kdo zde ještě nebyli nebo to naposled nestihli, máme zajímavou ukázku trasy celého závodu. Virtuálně si tak můžete trasu přiblížit již teď zde virtualtravel 
Aktuální předpověď pro neděli 8. května slunecno

Dění na náměstí již tradičně odvysílá TV Marko / Televizní Informační Kanál Bohumín (T.I.K.) v přímém přenosu, za což děkujeme TV Marko. Živé vysílání začne cca. v 17:00 a potrvá zhruba do 19:50. Sportovní přenos, zabezpečený tvmarko.cz, mohou sledovat diváci kabelové televize v Bohumíně a uživatelé IPTV společnosti Poda, NEJ.cz a Nordic Telecom, kteří signál Televizního Informačního Kanálu přijímají. Záznam běhu zájemci posléze najdou v televizním videoarchivu na stránkách města Bohumín (www.mubo.cz).
Opět bude k dispozici také internetový live stream, takže MBB 2022 můžete sledovat na internetu kdekoliv na světě :-) http://www.tvmarko.cz/live_streaming.html

Pokud chcete znát aktuální počasí v den závodu - než na náměstí přijdete - podívejte se on-line okem webové kamery přímo na nám. TGM zde bohumin 

V provozu bude občerstvení od Bistro Family (cca. od 16:30) a po celou dobu Vás bude opět doprovázet osvědčené duo moderátorů Igor Bruzl a Jaroslav Kalous. Chybět nebude také KIDS ZONE (překážková dráha s našimi trenéry), kde získáte informace o tom, kde probíhají atletické tréninky. Od 17:30 proběhne kladení věnců před budovou místní radnice.

[ov]
Přečteno: 249xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT