Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Těšíš se na letní sezónu?

ano!
 38 %
ne :-(
 31.5 %
bez komentáře...
 30.5 %

Počet hlasujících: 200

novinky

Náborové dny a on-line registrace pro další sezónu | 1.8.2022

Od pondělí 1. srpna nám můžete on-line zaslat informaci, že budete v trénování pokračovat také v sezóně 2022-2023 a nebo se přihlásit, pokud jste zcela noví.
Kažpodádně budeme rádi, když nám to sdělíte do pondělí 5. září (na stadionu, telefon, e-mail, on-line formulář), abychom mohli novou sezónu včas naplánovat a rezervovat všechny tréninkové časy, podle aktuálních počtů dětí. Samozřejmě můžete své dítě přivést i v průběhu roku, pokud ještě budou ve skupinách volná místa.

Pro zcela nové členy doporučujeme účast na náborových dnech, které se uskuteční v úterý 30. srpna a v pondělí 5. září, vždy od 16:00 do 17:00 na stadionu při ZŠ ČSA. Zde si mohou děti vyzkoušet jednoduché disciplíny a na Vaše dotazy odpoví naši trenéři.

"Pro další období necháváme klubové platby beze změny, tzn. 2 000,- Kč děti, které trénují 1x týdně a 2 500,- Kč pro děti, které trénují 2x týdně. V této částce je také registrace v Českém atletickém svazu (200,- Kč/rok) pro ty, kdo budou mít výkonnost pro závody a soutěže", upřesňuje finanční stránku předseda klubu Ondřej Veselý a dodává, že bez pomoci města Bohumín by bylo vše podstatně dražší.

"Ještě ani dnes nevíme, zda dostaneme dotaci z NSA, jak se budou vyvíjet ceny za energie a pronájmy, potřebujeme pravidelně doplňovat tréninkové pomůcky, trenéři také chtějí svou odměnu, tak uvidíme, jak se se současnou hektickou a nepřehlednou dobou vypořádáme", dodal předseda klubu s tím, že korekce mohou přijít na začátku roku 2023.

Klikni a přihlas se:
AKB - ON-LINE REGISTRACE

Rozpisy tréninkových skupin budou zveřejněny nejpozději v úterý 6. září na www a FB :-)

[ov]
Přečteno: 613xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT