Atletický klub Bohumín

atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Těším se na obnovené tréninky od 1. září

ano
 18.13 %
ne
 17.57 %
letos začnu
 64.3 %

Počet hlasujících: 1451

novinky

Úvodní rozdělení do skupin pro sezónu 2022-2023 | 6.9.2022

První tréninky nás čekají v úterý 6. září 2022 (další ve středu sedmého a potom už pravidelně v týdnu od 12.9.) a níže Vám přinášíme dny, časy a rozdělení do tréninkových skupin.
Aktuálně je v rekonstrukci podlaha tělocvičny na ZŠ ČSA, takže počítejte do odvolání s tréninky pouze venku na stadionu (pravděpodobně do 15. září).

Nezapomeňte na prvním tréninku odevzdat "Přihlášku člena", kterou si mj. můžete stáhnout v sekci "ke stažení" a nebo bude k dispozici u trenérů.
Více informací získáte na každém z tréninků a nebo u trenérů jednotlivých skupin (viz. "kontakty").

Nejmenší děti (sk. 1), mají trénink 1x týdně (středa 16:00-17:00) a platí sníženou sazbu 2 000 Kč
Pro ostatní platí klubová platba 2 500 Kč.

Platby převeďte na účet 222378420/0300 a do poznámky vždy uveďte jméno dítěte (v.s. může být dat. narození ve formátu DD/MM/RRRR). Vše do 31. října 2022. Následně Vám můžeme vydat potvrzení o platbě pro pojišťovnu.


Skupina 1
 (0 volných míst) 2014 - 2016
středa 16:00-17:00 / Lenka Ptáková, Jana Nováková, Sandra Kratochvílová
Giecek Josef, Horváthová Sofie, Vicenová Ema, Nowak Tobias, Klepáč Filip, Klepáčová Kateřina, Zeman Scarlett, Krul Tomáš, Poštulka Dominik, Friedlová Rozárie, Walter Filip, Sálová Zuzana, Kolář Zora, Bayerová Johana, Lochman Martin, Babišová Laila, Pětroš Milan, Karhánková Amálie (út/st), Jarošová Lenka, Antoš Rostislav, Tomáš Jiří, Hirová Michala, Oršulíková Beáta (út/st)

Skupina 2 (0 volných míst) 2011 - 2013
úterý a čtvrtek 16:30-18:00 / Zdeňka Krajníková, Dominika Mazurová, Jana Nováková, Sandra Kratochvílová
Novák Vojtěch, Péli Šimon, Oršulíková Beáta (út/st), Mackovčáková Amálie, Kunzová Valérie, Plevová Viktorie, Sálová Andrea, Karhánková Amálie (čt), Plasgurová Aneta (čt), Tomčíková Klára, Tomčíková Lucie, Krivačka Patrik (út nebo čt), Lochmanová Lucie, Vozňák Viktor, Štěrbová Lucie, Hellerová Elen, Krajčovičová Elen, Cichoňová Lilien, Kupczyn Vojtěch, Suchánková Eliška, Gumpingerová Ellen, Honkyšová Amálie, Menšíková Kristýna

Skupina 3 a 4 (6 volných míst) 2008 - 2010 / 2008 a starší
pondělí 16:30-18:00, středa 17:00-18:30 / Karel Hasník, Jakub Holek, Jan Macura
Pecha Lukáš, Pechová Zuzana, Bezkybová Sára, Stošková Adéla, Čepelák Tomáš, Pacher Šimon, Ondřej Jan Volný
Glučová Anna, Trynka Eric, Papadimitriu N.S., Vitovská, Giecková Eliška

Více informací k tréninkům a platbám zde
Tréninky a platby - Atletický klub Bohumín 

[ov]
Přečteno: 219x



Komentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT