Atletický klub Bohumín

Vyhledávání


atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Těším se na obnovené tréninky od 11. září

ano
 33.16 %
ne
 33.74 %
letos začnu
 33.1 %

Počet hlasujících: 1870

novinky

Májový běh Bohumínem 2023 - aktuality | 1.5.2023

Přinášíme Vám zajímavosti z připravovaného Májového běhu Bohumínem, který se tradičně uskuteční 8. května (sváteční pondělní odpoledne). Co je v roce 2023 nového nebo inovovaného?

"Letos to bude už po dvacátépáté, kdy se ve svátek 8. května potkáme na nám. TGM. Loni jsme to zkusili jinak a některé věci se příliš neosvědčily, tak se například vracíme k původní trati a místu startu.
Zachovali jsme i LED tabuli spolu s přímým přenosem TV Marko / T.I.K. Bohumín. K dispozici budou mít diváci na místě i u TV záznam hned ze čtyř kamer a čekají nás tak zcela nové zážitky", sděluje za pořadatele z AKB Ondřej Veselý.

"I v těchto dnech ještě sháníme partnery jednotlivých běhů a závodu obecně, protože otázka financí a cen pro účastníky, to je každý rok horké téma a je pravdou, že v posledním období opravdu nic neslevnilo...", doplňuje předseda klubu.

"Blýsknout se mohou firmy, které by se chtěly prezentovat v přímém přenosu TV Marko - T.I.K. Bohumín, což je náš hlavní mediální partner. Logo nebo video s reklamou jejich firmy může v televizi v průběhu závodu vidět několik tisíc lidí. Běh uvidí ŽIVĚ na svém PC, tabletu nebo mobilu účastníci sítě NEJ.cz, Poda nebo Nordic. Live stream na internetu může sledovat kdokoliv na světě", přiblížil s úsměvem některé záležitosti, které nejsou při atletice na této úrovni zcela běžné, předseda AKB.

Na náměstí bude k dispozici cca. od 15:00 občerstvení a tak můžete do centra Bohumína dorazit v předstihu a dát si třeba pivko, nealko nebo cokoliv dalšího.
Celým odpolednem Vás už tradičně provedou moderátoři Igor Bruzl a Jaroslav Kalous a součástí předprogramu budé také kladení věnců před budovou radnice (15:00).

[ov]
Přečteno: 495xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT