Atletický klub Bohumín

Vyhledávání


atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Těším se na obnovené tréninky od 11. září

ano
 35.94 %
ne
 33.03 %
letos začnu
 31.03 %

Počet hlasujících: 5885

novinky

Májový běh Bohumínem - pondělí 8. května 2023 | 5.5.2023

My jsme připraveni, v pondělí se na Vás těšíme :-) 8. května předpověď ukazuje zataženo, ale věříme, že nám to v našem specifickém koutu republiky vyjde a kapky nás minou... Registrace je možná v den závodu (zadní část budovy K3), ale přijďte v čas, protože je možná nejpozději 30 min. před začátkem vašeho běhu!

"Máme připraveny a zkompletovány všechny ceny, pódium zfinalizujeme v den závodu a velká LED obrazovka bude připravena od 15:00. Chystat samozřejmě budeme v průběhu odpoledne další doprovodné záležitosti", hlásí za pořadatele závodu Jana Nováková.
"Pondělní počasí bude loterie, ale všichni se už velmi těšíme a věříme, že nás na startu bude víc než loni", dodala Nováková.

Obyvatelům Bohumína není potřeba prostor běhu představovat, ale pro ty, kdo zde ještě nebyli nebo to naposled nestihli, máme zajímavou ukázku trasy celého závodu. Virtuálně si tak můžete trasu přiblížit již teď zde virtualtravel 
Aktuální předpověď pro pondělí 8. května Bohumín - AccuWeather

Dění na náměstí již tradičně odvysílá TV Marko / Televizní Informační Kanál Bohumín (T.I.K.) v přímém přenosu, za což děkujeme TV Marko. Živé vysílání začne cca. ve 14:45 a potrvá zhruba do 18:00. Sportovní přenos, zabezpečený tvmarko.cz, mohou sledovat diváci kabelové televize v Bohumíně a uživatelé IPTV společnosti Poda, NEJ.cz a Nordic Telecom, kteří signál Televizního Informačního Kanálu přijímají. Záznam běhu zájemci posléze najdou v televizním videoarchivu na stránkách města Bohumín (www.mubo.cz).
Opět bude k dispozici také internetový live stream, takže MBB 2023 můžete sledovat na internetu kdekoliv na světě :-) http://www.tvmarko.cz/live_streaming.html

Pokud chcete znát aktuální počasí v den závodu - než na náměstí přijdete - podívejte se on-line okem webové kamery přímo na nám. TGM zde bohumin 

V dispozici bude občerstvení (cca. od 15:00) a po celou dobu Vás bude opět doprovázet osvědčené duo moderátorů Igor Bruzl a Jaroslav Kalous. Zda bude také KIDS ZONE záleží na počasí (překážková dráha s našimi trenéry) a zde můžete získát informace o tom, kde a kdy probíhají atletické tréninky. Od 15:00 proběhne kladení věnců před budovou místní radnice.

[ov]
Přečteno: 658xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT