Atletický klub Bohumín

Vyhledávání


atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Těším se na obnovené tréninky od 11. září

ano
 38.04 %
ne
 31.12 %
letos začnu
 30.84 %

Počet hlasujících: 3959

novinky

Známe rozdělení do tréninkových skupin | 7.9.2023

První tréninky nás čekají v pondělí 11. září 2023 a níže Vám přinášíme dny, časy a rozdělení do tréninkových skupin.
V úterý 26. září se mohou všichni členové, včetně nových, zúčastnit VC Bohumína v atletice (více informací v jiném článku a u trenérů).

Nezapomeňte do konce září na tréninku odevzdat "Přihlášku člena", kterou si mj. můžete stáhnout v sekci "ke stažení" a nebo bude k dispozici u trenérů. Více informací získáte na každém z tréninků a nebo u trenérů jednotlivých skupin (viz. "kontakty").

Nejmenší děti (sk. 1), mají trénink 1x týdně (středa 16:00-17:00) a platí sníženou sazbu 2 300 Kč
Pro ostatní platí klubová platba 2 900 Kč.

Platby převeďte na účet 222378420/0300 a do poznámky vždy uveďte jméno dítěte (v.s. může být dat. narození ve formátu DD/MM/RRRR). Vše do 27. října 2023. Následně Vám můžeme vydat potvrzení o platbě pro pojišťovnu.

Skupina 1 (0 volných míst) 2015 - 2017
středa 16:00-17:00 / trenéři: Lenka Ptáková, Jana Nováková, Sandra Kratochvílová

Urbánek Hana, Babišová Sára, Babišová Layla, Poštulka Dominik, Giecek Josef, Procházka Jan, Mezerová Amálie, Špetík Filip, Janečková Anna, Kwasný Vít, Splesniok Lukáš, Urbanik Richard, Adamik Jiří, Melichar Maxmilián, Bolková Michaela, Kořínková Karolína, Hořínek Petr, Machala Tobiáš, Bayer Matouš, Šedivá Anna, Papadimitriu Mia, Wilczková Amélie, Červeňák Marek, Opic Šimon, Pětroš Milan, Acksteiner Lily, Lochman Martin


Skupina 2 (0 volných míst) 2012 - 2014
úterý a čtvrtek 16:00-17:30 / trenéři: Zdeňka Krajníková, Dominika Mazurová, Jana Nováková, Sandra Kratochvílová

Plevová Viktorie, Mackovčáková Amálie, Kunzová Valérie, Salová Andrea, Gurná Markéta, Řehořová Agáta, Kalisch Jan, Ciesariková Aneta, Babiš Hana, Salová Andrea, Jopek Ondřej, Novotný Matěj, Komárková Eliška, Tomášová Tereza, Tomáš Robin, Pesničák Roman, Jarošková Lenka, Karhánková Amálie, Gumpingerová Ellen, Klepáčová Kateřina   

Skupina 3 (4 volná místa) 2009 - 2011 / 2008 a starší
pondělí 16:30-18:00, středa 17:00-18:30 / trenéři: Jakub Holek, Jan Macura, Lenka Jarošková, Jana Nováková

Pacher Šimon, Giecková Eliška, Hajdučková Tereza, Peli Šimon, Novák Vojtěch, Karas Filip, Goczalová Ema E., Vondrák Lukáš, Newman Sára, Bielená Leona, Stošková Adéla, Prášková Kateřina, Strzondala Daniel, Lochmanová Lucie, Volný Ondřej J., Logická Laura

[ov]
Přečteno: 824x



Komentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT