Atletický klub Bohumín

Vyhledávání


atletika pro děti

Atletika pro děti

pozvánka

STAŇ SE ATLETEM!
nový nábor už teď!
tělocvična nebo hřiště ZŠ ČSA

přijď si od září vyzkoušet atletickou přípravku
otestuj si atletické disciplíny
AKB = všestrannost pro všechny kluky a holky od 6-ti let

anketa

Těším se na obnovené tréninky od 11. září

ano
 35.94 %
ne
 33.03 %
letos začnu
 31.03 %

Počet hlasujících: 5885

novinky

Májový běh Bohumínem 2024 - aktuality | 23.4.2024

Přinášíme Vám zajímavosti z připravovaného Májového běhu Bohumínem, který se tradičně uskuteční 8. května (sváteční středa dopoledne). Co je v roce 2024 nového nebo inovovaného?

"26x. Ano, tolikrát jsme se již sešli ve svátek 8. května na nám. TGM. Nová bude, jako obvykle, barva trika, tentokrát půjde o zelenou mint, kterou získají první tři v dětských kategoriích a představujeme také logo pro letošní rok.
Po loňské dobré zkušenosti bude opět k dispozici v prostoru staru a cíle velká 
LED tabule. Ta spolu s přímým přenosem TV Marko / T.I.K. Bohumín vždy dotváří jedinečnou atmosféru na náměstí i doma, protože obraz budou zaznamenávat rovnou čtyři kamery", sděluje za pořadatele z AKB Ondřej Veselý.

Také pro partnery běhu, máme zajímavou výzvu.
"Opět připomínáme, že se v přímém přenosu mohou blýsknout firmy, které by chtěly spojit síly v našem dlouholetém běžeckém projektu, který od začátku významně podporuje TV Marko - T.I.K. Bohumín, což je náš hlavní mediální partner. Logo nebo video s reklamou firmy může v televizi v průběhu závodu vidět několik tisíc lidí.

Běh bude možné sledovat ŽIVĚ na jakémkoliv zařízení
(PC, tablet, mobil..) a užijí si jej účastníci sítě NEJ.cz, Poda nebo Nordic. Navíc live stream na internetu může sledovat kdokoliv na světě", přiblížil s úsměvem některé záležitosti, které nejsou při atletice na této úrovni zcela běžné, předseda AKB.

Na náměstí bude k dispozici od 8:45 občerstvení a tak můžete do centra Bohumína dorazit v předstihu a dát si třeba pivko, nealko nebo cokoliv dalšího.
Celým dopolednem Vás tentokrát poprvé neprovede Igor Bruzl (v ten den míří se svými svěřenci na florbalový turnaj do Švédska), ale vystřídá jej za mikrofonem Ondřej Jan Volný, kterého jste již mohli vidět i slyšet při utkáních FK Bohumín, na Novoročním běhu, VCB nebo florbalových a házenkářských utkáních. Druhým do "party u mikrofonu" by opět měl být Jaroslav Kalous.
Součástí předprogramu budé také kladení věnců před budovou radnice v 9:00.

[ov]
Přečteno: 715xKomentáře:


PARTNEŘI KLUBU

MĚSTO BOHUMÍN
ČUS - Česká unie sportu
DDM BOHUMÍN - středisko volného času
JARO pojištění, pojištění s úsměvem
TV MARKO
T.I.K. BOHUMÍN
NSA - Národní sportovní agentura
MŠMT