AKB je od 1. června součástí SCM.

Na základě výkonnosti našich atletů a díky trenérské kvalifikaci našich trenérů, byl náš klub zařazen do projektu "Sportovního centra mládeže" (SCM). Od 1. června tak zajišťujeme pro dorostence a juniory jeho činnost. Sledovaným obdobím je 1. 6. - 30. 11. 2019, následně bude naše výkonnost a přínos vyhodnocen."Jsme rád..... více informací

1. kolo II. ligy žen a mužů, Hranice na Moravě. | 18.5.2019

1. kolo II. ligy žen a mužů, Hranice na Moravě.

V sobotu 18. května za náš AKB nastoupilo k závodům 9 děvčat, které získaly 39 bodů. Zasloužily se o ně: Holaňová Hana 13 bodů, Wagnerová Karolína 10,75 Sikorová Natálie 6,75 Klotková Karolína 3, Jarošková Lenka a Glučová Anna, každá 1,75, Šotková Krystyna a Morská Adéla, každá 1 bod. Nebodovala Grycmanová Lucie. V ka..... více informací

JARO - POJIŠTĚNÍ S ÚSMĚVEM BOHUMÍN. Představujeme naše partnery. | 18.5.2019

JARO - POJIŠTĚNÍ S ÚSMĚVEM BOHUMÍN. Představujeme naše partnery.

Bohumínské JARO - POJIŠTĚNÍ S ÚSMĚVEM je dlouholetým výborným partnerem AK Bohumín, které významně podporuje jeho hlavní akce, jako je Běh ulicemi města nebo Silvestrovský běh.Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů!- povinné ručení- havarijní pojištění- cestovní pojištění- úrazové a životní pojištění- och..... více informací

2. kolo starších žákyň, Opava. | 17.5.2019

2. kolo starších žákyň, Opava.

Ve 2. kole v Opavě startovalo 7 našich žákyň, které získaly 34 bodů. Podělily se o ně: Klotková Karolína 16 bodů, Solichová Kateřina 9, Fulnečková Karolína 7 a Stanieková Klára 2. Dále soutěžily a snaživé výkony podaly také Pastrnková Amálie, Vítovská Petra a Pohlová Eliška. Doprovázeli je trenéři Jakub Holek, Karel Ha..... více informací

Mistrovství Moravy a Slezska, Vyškov. | 12.5.2019

Mistrovství Moravy a Slezska, Vyškov.

Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů a dorostu se z našeho AKB zúčastnilo v sobotu 11. května 7 atletů. Nejúspěšnější byla Karolína Wagnerová, která v běhu na 300m přek. obsadila 1. místo a získala zlatou medaili časem 45,91 vt. Dále štafeta juniorek rovněž 1. místo v běhu na 4x100m ve složení Anna Glučová, ..... více informací

1. kolo starších žákyň, Vítkovice. | 9.5.2019

1. kolo starších žákyň, Vítkovice.

V úterý 7. května za náš oddíl startovaly 4 žákyně, které získaly celkem 32 bodů. Získaly je: Karolína Klotková ve skoku o tyči, v hodu oštěpem a ve štafetě 4x60m (13,75 bodů), Kateřina Solichová v běhu na 60m, 150m a ve štafetě 4x60m (9,75b.), Karolína Fulnečková ve skoku o tyči a ve štafetě 4x60m celkem (7,75b.) a Oh..... více informací

381 běžců na BUM 2019 + zajímavosti. | 8.5.2019

381 běžců na BUM 2019 + zajímavosti.

AKTUALIZOVÁNO! Krásné slunečné dopoledne, přivítalo téměř 400 atletů na náměstí v centru Bohumína, kde se uskutečnil už 23. ročník Běhu ulicemi města. Všem účastníkům, fandům, sponzorům a pořadatelům děkujeme! Výsledky v menu "ke stažení", fotogalerie na FB :-)TV záznam beh-ulicemi-mesta Několik zajímavostí. V devate..... více informací

Strana:  |< | << | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >>