Nečekaný odchod zasáhl AKB...

Náhlý a nečekaný odchod našeho nedávného reprezentanta v chůzi Ondry Chylka, zásáhl členy AKB, atletickou veřejnost, známé i kamarády. Odešel ve svých 25-ti letech...Připomeňme si proto jeho kariéru a úspěchy, nejen v dresu AKB:https://www.google.cz/search?source=hp&ei=sYhEW7ytEo_RwALKroP4DQ&q=ond%C5%99ej+chyle..... více informací

3. kolo II. ligy žen a mužů, Hranice. | 2.7.2018

3. kolo II. ligy žen a mužů, Hranice.

Poslední červnový den startovalo za náš AKB osm děvčat, která získala 32 bodů. O ně se podělily: Wagnerová Karolína 17,25 Picmausová Petra 6,25, Morská Adéla 5, Jarošková Lenka a Glučová Anna po 1,25 Sikorová Natálie 1. Těsně za body zústala Kalousová Adéla a Sikorová Markéta. Mužů z našeho AK závodilo tentokrát jen š..... více informací

Mistrovství ČR dorostu, Praha. | 28.6.2018

Mistrovství ČR dorostu, Praha.

Z našich atletů se mezi dvacet čtyři nejlepších v ČR kvalifikovala Wagnerová Karolína, která si v běhu na 300m přek. zlepšila svůj osobní výkon na 46,12 vt. a Valach Václav, který si rovněž vytvořil své osobní rekordy (v běhu na 100m přek dosáhl čas 15,44 vt. a v běhu na 300m přek 40,95 vt.). Mistrovství se uskutečnilo..... více informací

3. kolo st. žákyň a 4. kolo ml. žákyň, Frýdek-Místek. | 23.6.2018

3. kolo st. žákyň a 4. kolo ml. žákyň, Frýdek-Místek.

Starší žákyně absolvovaly své 3. kolo oblastního přeboru 19. června v počtu 10. Celkem děvčata získala 41 bodů, o které se podělily: Fluderová Laura a Malinková Beáta 8, Grycmanová Lucie 6,25, Seberová Agáta 5,25, Morská Adéla a Nemtudová Nikola 5, GLučová Anna a Uherková Tereza 1,25 a Bierská Johana 1. Snaživý výkon p..... více informací

Navrhni vzhled našeho banneru pro Kontinentální pohár! | 19.6.2018

Navrhni vzhled našeho banneru pro Kontinentální pohár!

V neděli 9. září se vypravíme fandit na Kontinentální pohár do Ostravy. Vylosováni jsme byli do sektoru Ameriky a jedním z úkolů je, vytvořit podpůrný banner pro daný kontinent, který na stadiónu vyvěsíme :-)Děkujeme za návrhy vzhledu a tip na vzkaz, rým, či slogan, které nám zašlete na info@ak-bohumin.cz a nebo vložít..... více informací

Mistrovství Moravy a Slezska. Vítkovice 16. června. | 18.6.2018

Mistrovství Moravy a Slezska. Vítkovice 16. června.

Dvě atletky a dva atleti se zúčastnili Mistovství Moravy a Slezka v dorostenecké kategorii na Vítkovickém stadioně. Karolína Wagnerová získala stříbrnou medajli za 2. místo na 300m překážek v čase 46,21 vt. a Václav Valach bronzovou medajli za 3. místo v běhu na 110m překážek časem 15,33 vt. Theo Bébar obsadil 7. místo..... více informací

2. kolo II. ligy žen a mužů v Hranicích. | 14.6.2018

2. kolo II. ligy žen a mužů v Hranicích.

Ve 2. kole startovalo 9. června v Hranicích na Moravě z AKB 11 žen, které získaly 48 bodů. O body se podělily: Kalousová Adéla 12,5 Wagnerová Karolína 11,5 Picmausová Petra 7,25 Jarošková Lenka 5,5 Zlatohlávková Eliška 5,25 Sikorová Natálie 2 Glučová Anna 1,5 Bláhová Michaela a Morská Adéla po 1,25. Dále závodily Seber..... více informací

Strana:  |< | << | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | >>