Covidový bumerang je zpět a musíme pozastavit minimálně do 1. listopadu většinu našich tréninků. Jedinou individuálně trénující skupinou jsou naši největší (sk. č. 4, ti získají informace přímo od svých trenérů), pro ostatní nastává 13 a více pracovních dnů bez společného tréninku.."Pokud to situace dovolí, tak budeme ..... více informací

Tréninky za nouzového stavu

..a je to tady zase, omezení, omezení a omezení... :-( Zrušili jsme VC Bohumína (6.10.), ale tréninky dál pokračují! Vybavte děti především na trénink venku, kde budeme chtít trénovat především i za chladnějšího počasí. Děkujeme za dodržování všech hygienických pravidel.  více informací

ZRUŠENO! Otevřený přebor a VC Bohumína v atletice | 30.9.2020

ZRUŠENO! Otevřený přebor a VC Bohumína v atletice

AKTUALIZOVÁNO 30. ZÁŘÍ / VCB JE ZRUŠENA...Bohužel, díky vývoji situace v ČR a chaosu ve vládních nařízeních, kdy nelze plánovat snad vůbec nic, letos VCB neuspořádáme :-( Možná bychom nařízeními nějak prokličkovali (menším počtem startujících, snížením počtu disciplín atd.), ale nechceme se pouštět do žádných selekcí a..... více informací

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva, Olomouc | 28.9.2020

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva, Olomouc

Z našeho AK Bohumín se kvalifikoval svými výkony Daniel Strzondala (r. 2008) a 28. září předvedl vynikající výkony. V běhu na 60 m se z 33 startujících kvalifikoval do finále "A", v němž skončil na 4. místě časem 8,16 s (dvakrát vylepšil svůj osobní rekord). V běhu na 150 m z 29 startujících se rovněž umístil na 4. mís..... více informací

Liga minipřípravek, 5. kolo, Frýdek-Místek | 23.9.2020

Liga minipřípravek, 5. kolo, Frýdek-Místek

V úterý 22. září se uskutečnilo další kolo ligy minipřípravek na stadioně ve Frýdku-Místku. Za náš klub startovali 2 chlapci a 4 dívky a dohromady jsme získali pěkných 125,5 bodů. Kdo se o ně zasloužil: Gabriela Fišerová 41, Vojtěch Novák 39, Lucie Lochmanová 23,5, Agáta Hamtáková 11,5, Michaela Pavlová 8,5 a Vojtěch K..... více informací

Mistrovství ČR žactva, Třinec | 21.9.2020

Mistrovství ČR žactva, Třinec

Tři naši členové AK Bohumín reprezentovali náš oddíl ve skoku o tyči (19.-20.9.), protože splnili výkonnostní limity. Ve finále v obou kategoriích startovalo vždy 16 nejlepších z ČR. Karolína Klotková obsadila pěkné 5. místo v osobním rekordu 310 cm, na 5. místě se také umístil Nikolas Spiros Papadimitriu výkonem 360 c..... více informací

Minipřípravka se těší na poslední závod družstev | 18.9.2020

Minipřípravka se těší na poslední závod družstev

5. kolo Atletické ligy minipřípravek se uskuteční v úterý 22. září od 15:30 na atletickém stadionu Atletiky Frýdek-Místek. Disciplíny: 60m, 300m, 800m, dálka, míček, 4x 60m (je nutné si vybrat maximálně dvě disciplíny na dráze a jednu technickou) např.: 60m, 800m, dálka. Kdo soutěží? Hoši i dívky ročníky narození 2011-..... více informací

Strana:  |< | << | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >>